Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltották a napiszar.com-ot?

Letiltották a napiszar.com-ot?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 21:25
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/952 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
93%
#167: Nagyon gáz ez tőletek, szánalmasak vagytok, hogy mindenben az oldal látogatóit hibáztatjátok, mutogattok rá az ujjaitokkal. Jó pár éve silány tartalmat közöltök az oldalatokon, mindenféle jöttment user ócska bejegyzését kiposztoljátok, aztán a bejegyzések negyede egyszer csak eltűnik, piócáskodtok a látogatók erőforrásain az oldalatokra kihelyezett szkriptekkel, telecseszitek megkerülhetetlen hirdetésekkel, tükörképet mutatott magának az oldal a nevével, ti nem Napisz#r vagytok már, hanem Öröksz#r, Silánysz#r. Kapufát lőttél a vádaskodásoddal, ugyanis korábban én is kiemeltem, hogy a régi NSZ-t hiányolom, a tartalmas cikkeket, a megalapozott forrásokkal teletűzdelt lebuktatós posztokat, akár közügyekről, akár ribikről, akár teljesen hétköznapi témákról. Durván 12 évvel ezelőtt, az indulásotokat követő második-harmadik évben (nagyjából 2010-ben történtekről van szó) is volt valami nagy balhétok, amikor a "bozolaci" "kamuképei" nyilvánosságra kerültek. Addig a pillanatig kommentek tömege érkezett minden posztotok alá, aztán ezzel a nem is tudom, talán "műbalhéval" hátba szúrtátok saját magatokat. Az eset után sok-sok éven át alig-alig voltak kommentek a posztjaitok alatt, a trágya, hanyag, lehúzó, hányaveti, képmutató hozzáállásotoknak köszönhetően mindenkit elűztetek az oldalatokról, legalábbis megnyilvánulás szintjén. Soha nem lesztek Puruttya szinten népszerűségben.
2022. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/952 anonim ***** válasza:
22%

Éljen soká Psycho1988! Bár, jó úttörő módján a panem et circensesnek megálljt parancsolt. Mert ügye, aki tud, ott segít, ahol a szükség. De most nem egy látássérült 90 éves macskájáról van szó. Nem egyértelmű a dolog. Felteszem azért nem került ki senki a környezetemből, mert nem élünk úgy, mint az állatok. Jó, az öcsém igen, de legalább a négy fal között igyekszik. Meggyőződésem, hogy van társadalmi haszna a kibillentett oldalnak. Például feltűnnek rajta olyan nők, akiket érdemes elkerülni. És férfiak, béna zenék, magamutogató alkoholisták, ijesztő testmódosítók. Gyorsan átnéztem csak, a lista nem teljes. A társadalom alja. Ahová nem szeretnénk kerülni. És kiváló példatár minderre az oldal.

Valaki például azon gondolkodik, hogy beadja a mobilját egy szervizbe a rajta lévő fétisfotókkal. Mi az oldal tanulsága? Hogy ne adja be. Nem az, hogy ne csináljon fétisfotókat.

2022. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/952 anonim ***** válasza:
29%

Jómagam is úttörőként tevékenykedem. Gyakran veszítem el a felhasználóneveimet. Ilyen ez a popszakma. Combközépig gázolok a netes mocsokban. De a nsz. nem ilyen kaliber. Nem éri el az ingerküszöbömet az igazságtalanságok és a durvaságok között.

Amikor a gyereked Psycho1988 megver valakit a suliba, nem a suli felrobbantása a megoldás.

Ártatlan kis pellengéroldal ez, néha becsúszik 1-1 ártatlan apáca nyilván, ezek a nagy számok törvényei alapján előfordulnak. És azok a félkegyelműek, akik működtetik, már nem képesek tisztán látni, jó döntést hozni. Mint az fb. operátorok, PTSD, depresszió, kiégés..

2022. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/952 anonim ***** válasza:
30%
Csapongok, bocsánat! Azért nem éri el az ingerküszöbömet, mert rengeteg sokkal fontosabb dolog van, amivel foglalkozni lehet a neten. Az nsz. csak bemutatja a pronyókat: erkölcsteleneket, magamutogatókat.. millió ilyen van, nulla végzettség, óriási arc, sok tévé, elhiszik a reklámokat és a propagandát, Trump-ra szavaznának, vagy, ha nem Jacko-ra.. kimeríthetetlen muníció.
2022. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/952 Psycho1988 ***** válasza:
62%

Kedves Matrioska!

Természetesen ez rendben van egészen addig, mig a tartalmat a jogtulajdonos kérésre törlik. Egyedüli probléma az oldallal csak ez volt. Sajnálom, ha ez nem éri el az ingerküszöbödet. Az enyémet elérte.


Üdv,

Psycho

2022. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/952 Psycho1988 ***** válasza:
71%
... és, ha ők megteszik, hogy közzétesznek tartalmat a jogtulajdonosok hozzájárulása nélkül, akkor én is megtehetem, hogy elérhetetlenné tegyem.
2022. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/952 anonim ***** válasza:
69%

Programozol. Szabály szabály hátán. A szórakoztatásban és a szerelemben nincs szabály. Nem azért vagyunk együtt neurotikus szinésznőkkel például, mert kiszámitható, hanem, mert szórakoztató. Szinésznőt mondtam? Bocs, cirkuszi kötéltáncost akartam. Nem várunk logikát, nőknél mondjuk lehet ez túl nagy elvárás. Önmagunktól.

Jogot emlitesz és jogtulajdonost. Azmiaz? Nincs ilyen. Bár azért remélem, hogy a posztok 99%-ánál rendelkezésre áll a hozzájárulás papiron iktatva. Jó nem, tegyük félre a tréfát. Például te, fiatal lányként azonositanád magadat egy szennyoldalnak, mint jogtulajdonos? Én sem. Mindketten tudjuk mire alkalmas az azonositás, még több vödör napiszarra. Az ember lánya nevében vizibiciklit bérelnek és nem viszik vissza!

2022. júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/952 anonim ***** válasza:
58%

Jelen esetben értelmezhetetlen a jogtulajdonos és a hozzájárulás is.

1-10-ig mekkora sportértékkel bir elárasztani egy oldalt, ami egy kertben fut egy kaspóból? Igyekszem a nagyságrendeket érzékeltetni, szembeállitani mondjuk egy propagandaoldallal vagy egyéb gyűlöletcsoportok fészkeivel. Egyébként egy kerti törpében van a szerver.

2022. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/952 anonim ***** válasza:
58%
Csapongok, bocsánat! Jogot emlitettél. Valamihez jogod van. Nincs. Önbiráskodás - nem vagy nemesebb, nem jársz elöl és nem mutatsz példát - 19 meg 1 hiján 20. Nem egyértelmű a helyzet, nincs tűzparancs. Én nem lövök le senkit. Komplett szubkultúra nirportálját pláne nem. Döntéseket hozol, felelőtlenül. Na most szerinted mennyire lenne jobb helyen a kapacitás mondjuk gyerekmolesztálók fórumain? Látom, élen jársz a ködösitésben, megy az elárasztás meg még mindenféle csillogó varázslat. A nyelvhasználatra nem figyelsz. Figyelj, tor analógia, jobb a mindenhonnan, mint a sehonnan. Jobb helyen is lehetne az az apró, idő és szakképesités.
2022. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/952 Psycho1988 ***** válasza:
30%

Matrioska:

Érdekes a megközelitésed. Igen, általában rendelkezésre áll a jogtulajdonos a posztok nagy részében. Ugyanis azt vagy a személy teszi közzé saját profilján, saját preferenciái szerint (ami ugye kötött), vagy egy vele szerződéses jogviszonyban álló portál. "Ezek" pedig utána leszedik, és közzéteszik egy szennyfelületen. Na nem, ebből elég volt. Nem ők az utolsók, ez valaminek a kezdete. Nem fogok más zsebében kutakodni, nem érdekel, hogy milyen szerverkörnyezetre van pénzük. Bár a reklámbevételből futná erősebb vasra is (sic!) :)


Üdv,

Psycho

2022. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!