Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstervet kellene váltanom?

Edzéstervet kellene váltanom?

Figyelt kérdés

Már egy ideje az ICF 5x5-t csinálom, de nem tudom teljesíteni a programot. A "könnyítettjét" csinálom, az alapgyakorlatoknál 3 sorozat, a kiegészítőknél 2.

Ma pl. csináltam 3 sorozat guggolást és 3 sorozat fekvenyomást. Ezek után úgy kifáradtam, hogy nem tudtam többet csinálni. Vártam 10 percet, hátha megújul az erőm, de akkor sem ment. Egyszerűen nem tudom teljesíteni a programot, 2-3 gyakorlat után elfogy az erőm, ez már 1-2 hónapja így van. Szóval nem azért volt, mert rossz napom van.

Ilyenkor mit kellene csinálnom? Váltsak egy másik edzéstervre?


Köszönöm előre a hasznos válaszokat.



2017. máj. 13. 16:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Hol van az ICF-nek szálkásító része?

Az meg természetes,ha deficitben gyengülsz

2017. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Cortez70 ***** válasza:
Beszaras milyen értetlen vagy.
2017. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

De épp ez az, hogy nem gyengülök, hanem nem bírom végigcsinálni az edzést.


Szálkásító rész:

How should I lift when cutting?

The cutting version is 3x5 for main lifts, 2x8 for accessory lifts. Also, you only progress every other session, not every session. Example Workout B: deadlift 200, next workout B: deadlift 200, next workout B: deadlift 205.

2017. máj. 13. 21:06
 24/29 anonim ***** válasza:
"De épp ez az, hogy nem gyengülök, hanem nem bírom végigcsinálni az edzést" ergo gyengülsz. Szedsz vitaminokat,vagy valamit? Próbálj kibegy kreatin kúrát,hátha segít,amúgy meg minden elmondtak már a többiek.
2017. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Szedek multivitamint, C vitamint, halolajat, pezsgőtablettákat.

Én akárhányszor végig olvasom nem látom benne, hogy elmondták volna.

Mert még mindig nem tudom, hogy váltsak-e edzéstervet, maradjak ennél, egyáltalán az edzéssel van-e gond, vagy mit kéne változtatnom.

2017. máj. 13. 21:21
 26/29 A kérdező kommentje:
Kreatint pedig nem akarok szedni. Régen tömegelésnél szedtem, nem volt semmi változás, nem erősödtem jobban, csak lett tőle egy kis hasmenésem, pedig ittam eleget. (monohidrát volt)
2017. máj. 13. 21:23
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem menj sakkoz inkább.
2017. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Igen ezek után szerintem váltsál osztottra. Ha nincs hozzászokva a szervezeted a kalcsi-minuszra és fáradékony vagy, akkor ne legyen egy edzésen belül pl guggolás és fekvenyomás.
2017. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
De tényleg elég furcsa, hogy ennyi állóképességed sincs.
2017. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!