Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstervet kellene váltanom?

Edzéstervet kellene váltanom?

Figyelt kérdés

Már egy ideje az ICF 5x5-t csinálom, de nem tudom teljesíteni a programot. A "könnyítettjét" csinálom, az alapgyakorlatoknál 3 sorozat, a kiegészítőknél 2.

Ma pl. csináltam 3 sorozat guggolást és 3 sorozat fekvenyomást. Ezek után úgy kifáradtam, hogy nem tudtam többet csinálni. Vártam 10 percet, hátha megújul az erőm, de akkor sem ment. Egyszerűen nem tudom teljesíteni a programot, 2-3 gyakorlat után elfogy az erőm, ez már 1-2 hónapja így van. Szóval nem azért volt, mert rossz napom van.

Ilyenkor mit kellene csinálnom? Váltsak egy másik edzéstervre?


Köszönöm előre a hasznos válaszokat.



2017. máj. 13. 16:58
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi az eddigi válaszokat.

Arra lennék kíváncsi, hogy miért nem megy. Írtad, hogy rosszabb a regenerálódás, de az ICF-nek van külön szálkásító része, én pedig azt csinálom és az nem megy. Ott is kifáradok 2-3 gyakorlat után és elmegy minden erőm.

2017. máj. 13. 19:07
 12/29 anonim ***** válasza:
Fos a kajád.
2017. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Szálkásításnál nem lehet erősödni.És sokkal kevesebb energiád lesz.Nem csoda,hogy nem bírod végigcsinálni.Egy ilyen teljestestes tervhez,mint az ICF kajálni kell rendesen
2017. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
De az ICF-nek van külön szálkásító része, azt csinálom, de nem megy. Akkor váltsak edzéstervet?
2017. máj. 13. 19:37
 15/29 anonim ***** válasza:
Tökmindegymit csinálsz, ha túl nagy a deficit, vagy más módon szar a kajád. Valami miatt pedig túlságosan gyengülsz.
2017. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Cortez70 ***** válasza:
Írhatunk neked aztán bármit, ha leszarod.
2017. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
3500 kcal-al tömegeltem, most 3000-el szálkásítok. Nem hiszem, hogy túl nagy lenne a deficit.
2017. máj. 13. 19:58
 18/29 anonim ***** válasza:
Akkor biztos van valami súlyos betegséged. Ez jobban tetszik?
2017. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Igen, írtatok jó pár választ, de konkrétan nem lettem okosabb. Írtátok, hogy az alvás, vagy az étrend a rossz, meg az icf-hez sokat kell enni és ha váltok edzéstervet ne legyen sok gyakorlat és sorozat.

Írtam ezekre, hogy van az ICF-nek egy szálkásító része, kevesebb sorozattal. Azt csinálom, de ott is kivagyok 2-3 gyakorlattól. És mit kéne tennem, ha a pihenés rendben van, túl nagy deficit meg nincs, mert csak 500 kcalt csökkentettem tömegeléshez képest.

Ilyenkor mit kell tennem?

2017. máj. 13. 20:03
 20/29 A kérdező kommentje:
Régen teljesen jó volt,szóval nem hiszem, hogy lenne valamilyen betegségem. Most nagyobb súlyokkal edzek, most jött elő a gyors kifáradás, pedig 5 percesek a pihenők.
2017. máj. 13. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!