Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek átlagban a nőknek...

Szerintetek átlagban a nőknek jobban tetszenek a naturál fizikumok? (kicist hülyek érdés tudom)

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 21:14
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
JAA hogy te kajak arra a formára értetted? amúgy igen, kajához edzéshez értett, mivel előbb irtam le hogy gyerek kora óta anyjával járt edzeni, viszont azt az állitásomat is tartom, hogy simán lehet annál a 12 éves gyereknél - ami nem nagy dicséret - jobb formát hozni
2016. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
jó akkor majd versenyezzél egy Lee Priest genetikájú sráccal szimultán, aztán majd meglátod, ne a 12 éves formáját hasonlítsd ahhoz, hogy te évekig edzel
2016. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Heroldka, ez sem jött be. :D


De hogy nevet is mondjak, pl. amilyen Barna Robi volt. Helmut Strebl az én ízlésemnek túl száraz (mondjuk én ilyen markánsan nem fogalmaznék, hogy "undorító").

2016. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
te linelted azt X_X amúgy nem jut el szinpadig az, akinek CSAK a genetikája jó, de más nem. vagy ha igen, top 10-be se jut be.
2016. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
De eljut. Genetika és cucc kell. A többit megmondják neki és kész. Nem kell nagy ész.
2016. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Cortez: Angelov már jobban bejön, de nem a versenyformája.
2016. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
aj tuti, végülis dorian yates is tök hülye volt az edzéshez, azért lett legenda.
2016. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Cortez70 ***** válasza:
Okés. ;)
2016. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy senki nem ért hozzá, ne általánosíts. Azt mondtam nem kell mindenkinek. Nyilván ha ért, akkor még jobb lehet. De szar genetikával nem fogsz versenyezni egy jó genetikájúval. Max sok cuccal. De struktúrálisan akkor is szar maradsz ha szarnak születtél. Nyilván profibb edzéssel, étrenddel kompenzálhatsz. Ha ő parizeren él meg rózsaszínre festett barbi súllyal edz, akkor szar genetikával is jobb leszel nyilván.
2016. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
az utolsó mondatod az, amit én eddig állitottam. :D
2016. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!