Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőknek a mellizom edzése...

Nőknek a mellizom edzése milyen hatással van a mellre?

Figyelt kérdés
Miben fog változni külsőre a mell? "Feszesebb" lesz, jobb lesz a tartása?

2016. máj. 13. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A mell maga nem fog változni, mert az zsírszövet. Kicsivel jobb lesz a tartása, mivel az alatta levő izmokat edzed.
2016. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kötőszövetet nem változtatja meg, maximum egy incifincit kidudorodik az alatta levő nagyobb izom miatt, de ez nem hinném, hogy számottevő lenne. Állítólag van, akinél látszik valami pozitív változás, másnál nem.

Én inkább azért edzem, mert az erős mellizom is fontos, persze azért reménykedni is lehet :D

2016. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a melledet edzed, akkor igazából a mell alatti zmokat edzed. Maga a mell zsírszövet, arra nem lesz hatással. A mell feletti bőrt feszesítheti, ez kismértékben megemelheti.

Illetve a súlyzós edzések (teljes testre) a tartásodat javítják, ami a mellnek is jót tesz optikailag.

2016. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Komoly melledzést én nem javasolnék egyetlen nőnél sem. Egy kis tárogatás, ilyesmi nem árt, de nagysúlyos fekvenyomás felejtős meg ilyenek, kivéve ha kifejezetten ilyen beallítotságú a hölgy és nem a kinézet számít. Kövezzetek meg.
2016. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4: Kövezzen a fene! :D

Nekem anno Cortez lektorálta az edzéstervemet, ez alapján mellre én sem edzek külön, csak heti egy gyakorlat megy rá - tárogatás és gép felváltva.

Az egyetlen izomcsoport, amit nem edzek le rendesen. :D

2016. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tök igaz. Én is csak fekvőtámaszokozok vagy tárogatok egy kicsit egy héten egyszer. Bőven elég. Szerintem csúnya a kifejlett mellizom nőkön. Akinek tetszik, az nyomjon fekve, én azonnal abbahagytam mikor elkezdett látszani.
2016. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én még csak tárogatok, kedvelem a gyakorlatot, egynél többre pedig nincs szükségem. Mellre mindig rendesen edzek, mint szinte mindenre, csak a láb a gyenge pontom.

Azt nem tudom, milyen, ha valaki komolyan edz mellre, annyira meglátszik még naturálban is, hogy az egyeseknek baj? Hm.

2016. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nőknél nem okozhat pl. tartáshibát, ha erősek a hátizmaik, de ehhez képest sokkal gyengébbek a mellizmaik?
2016. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: Jó kérdés, ott még nem tartok, hogy bármilyen aránytalanság fennálljon...

Mindenesetre Cortezben és Montyban maximálisan megbízok.

2016. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy látszik ha edzed. Pláne a fekvenyomás. Tartáshibát szerintem nem okoz, ha a hát erősebb. Én legalábbis nem vettem észre, sőt, inkább javult. Alapból a hátad se lesz annyira izmos soha, plusz azért a mellizom is edzve van, meg nekem úgy logikus, hogy a hátadnak erősebbnek kell lenni, hogy elbírja a mellet. A nagymellű csajoknak legalábbis mindig a háta fáj :) De nem vagyok szakértő.
2016. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!