Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mért nem fogyok tovább?

Mért nem fogyok tovább?

Figyelt kérdés
79 kg vagyok és 182 cm. 90 kilóról lefogytam 79re és innen semmi. Pedig először 180ch val kezdtem diétázni majd 80 és akkor se ment az utóbbi hetekben 30-50 ch. De mégis hízok. Csak zöldségeket, tojást, csirkemellet, túrót, natur joghurtot eszek figyelve a mértékekre. Edzés mindig van elsősorban valamilyen izomcsoportra (mell+bicepsz) utánna 1-2 óra és kardió.

2015. okt. 31. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Talán ha nem mell bicepsz lenne több ch és nem kardioznál 20 percnél többet talán még müködne is a dolog
2015. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Edz rendesen teljes testre és mozogj többet.
2015. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

+ azt hozzátenném, hogy a táplálkozás nem csak szénhidrátból, fehérjéből áll, ha ezek rendben vannak de más hibádzik, az is okozhatja, hogy a szervezet próbál minél több energiát megtartani.

Esszenciális zsírok

Vitaminok

Ásványi anyagok...

2015. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Zsírt eszek ásványi anyagokat nem is tudom hogy kelle potolnom vagy hogy lehetne
2015. okt. 31. 11:15
 5/12 A kérdező kommentje:
1.válaszolót nem nagyon értem
2015. okt. 31. 11:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Ugy értettem h edz meg az egész testet szarul néz ki csak a mell meg a bicepsz kigyurva

Ezek nem valami nagy izmok föleg a bicepsz

A kardio pedig sok 1-2 orának a rendes kardio 20 perc az aerob 40-60 perc semmikép nem kell 2 óra

Egy edzés meg férjen bele 1 órába max 1.5

Vitamint meg tabletábol Gyümölcsböl

2015. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak egy példa hogy mell bicepsz egész testemet edzemcsaknem egynapin
2015. okt. 31. 11:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor minek irod h elso sorban?
2015. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kardió mellet elsősorban
2015. okt. 31. 12:50
 10/12 anonim ***** válasza:

"1.válaszolót nem nagyon értem"


Nyugi, mások se. Kedves Gyúrós tegyél már meg annyit, hogy legalább írásjeleket (pl.:pont, vessző) használsz, meg teszel egy nagy betűt a mondatok elején, ha már ékezeteket nem használsz. Nem kötekedésből írom, csak így könnyebb lenne a kommunikáció a számodra és mások számára is.


Kérdező számolni kell a kaját, meg bevezetni két aerob mozgást is. Legyen egy rendes edzésterved is, például:


Hétfő: Mell-bicepsz

Kedd: Aerob

Szerda: Hát-Váll

Csütörtök: Aerob

Péntek: Láb-tricepsz


Kardió is mehet még heti 1x ha akarod.

2015. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!