Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit csináltok "belassulás"...

Ti mit csináltok "belassulás" ellen?

Figyelt kérdés

Szálkásítok már 3 hónapja, jelenleg már nagyon minimális (0,5 gxtestsúly) ch-n vagyok.

Azt vettem észre, hogy míg korábban nagyon gyorsan vágott az agyam, már most ott tartok, hogy már egy egyszerű fejszámoláson, szorzáson, osztáson is sokkal tovább kell gondolkodnom. Feledékenyebb is vagyok, elhagyok dolgokat. Eléggé kellemetlen.

Van valami tápkieg, amivel kicsit ezt a ch megvonást kompenzálni lehet és jól hat az agyra?



2015. júl. 21. 15:21
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Zsír mennyi megy?
2015. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Az agyad elsődleges tápláléka a szénhidrát. Te ezt megvonod tőle... Ebben az esetben átáll(na) keton üzemmódba, az az zsír üzemre, ha zsírból is minimális mennyiséget viszel be low carb mellett, akkor bizony nincs semmi üzemanyag az agynak, ettől aztán szétszúszol, belassulsz/tompulsz, hosszú távon pedig agykároaodást szenvedsz... De persze még mindig én vagyok a hülye, akinek fingja nincs semmiről... Ennyi szénhidrát mellett, minimum 1-1.5gramm*testtőmeg zsírnak mennoe kellene.
2015. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Kb 1,5 gx tt zsír megy.
2015. júl. 22. 12:34
 34/34 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem bírod a ketogén diétát, hagyd abba.
2015. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!