Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit csináltok "belassulás"...

Ti mit csináltok "belassulás" ellen?

Figyelt kérdés

Szálkásítok már 3 hónapja, jelenleg már nagyon minimális (0,5 gxtestsúly) ch-n vagyok.

Azt vettem észre, hogy míg korábban nagyon gyorsan vágott az agyam, már most ott tartok, hogy már egy egyszerű fejszámoláson, szorzáson, osztáson is sokkal tovább kell gondolkodnom. Feledékenyebb is vagyok, elhagyok dolgokat. Eléggé kellemetlen.

Van valami tápkieg, amivel kicsit ezt a ch megvonást kompenzálni lehet és jól hat az agyra?



2015. júl. 21. 15:21
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

19: Nem azért vagyok 0,5 ch-n, mert én most kitaláltam, hogy nekem ez lesz a jó.

2 g-ról indítottam és ahogy belassult vagy megállt a fogyás, csökkentettem.

Most így a 0,5 g-al van nagy nehezen heti 0,3 kg fogyás és még le kell adnom kb 5-6kg-ot.

2015. júl. 21. 19:55
 22/34 anonim ***** válasza:

soha nem értem meg az ilyen embereket... ez a testépítés kategória, itt nem naponta nézzük, hogy mennyit nőtünk, vagy fogytunk, hanem havonta/évente...

ha rendes étrended lenne, és hosszú távban gondolkodnál, nem kellene magadat ilyen hiánytáplálékos idióta fogyókúrákkal kínoznod...

2015. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

En meg azokat az embereket nem ertem, akik olyan temaba szolnak bele amihez nyilvanvaloan nem ertenek.

Ezek szerint te egy tomegnovelo ciklus utan evekig szoktal dietazni megmondokapitany.

2015. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

a kérdésből kiindulva a kérdezőn nincs valami hatalmas izomtömeg. ha lenne rajta, nem lenne szüksége 0.5 ös ch-ra azért, hogy szálkásodjon, mivel nagyobb izomtömeggel könnyebb lepucolni a zsírt.

márpedig izomtömeg nélkül nem lehet leszálkásodni olyan könnyen. leszálkásodni.

2015. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Jo de nem kell egybol elvenni a ch-t ha eltelik ugy egy het hogy nem fogytal csak 0,9 kg-ot. A tomegelest se kell siettetni ahogy a dietat se.

Naturalban a testepites egy maraton idot kell hagyni magadnak.

2015. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

24: Annyira jó, hogy te már olyan szinten profi vagy, hogy már a kérdésből meg tudod állapítani, hogy kin mennyi izomtömeg van. És biztos tudod azt is, így látatlanban, hogy mi az a forma amit én le szeretnék érni.

Arról még biztos nem hallottál, hogy mindenki más ütemben és más mennyiségű ch-val fogy.


Tényleg nem értem azokat az embereket, akik mindenáron kényszert éreznek, hogy hozzászóljanak minden témához, holott közük nincs a feltett kérdéshez és a segítő szándékhoz.

Tényleg ennyire unatkoztok??

2015. júl. 22. 06:41
 27/34 anonim ***** válasza:
Hát nyomj egy képet magadról, bizonyítsd be, hogy nincs igazam... De nem fogsz... Mert nincs izomtömeged... Mert ha lenne nem stagnálnál egy értelmes diéta mellett... Egy hiánytáplálékos idióta szinte nem evés mellett, meg ne csodálkozz, ha a szervezeted raktároz mindent, emiatt nem fogysz és mindez az energiaszinted rovására megy... De tudom, még én vagyok aki nem értek semmohez... Érdekes mégis kettőnk közül te nem fogysz és neked nincs energiád...
2015. júl. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Írhatnál többet az étrendedről, fehérje zsír fogyasztásodról, milyen vitamint szedsz, meg

úgy általában mit eszel... Ennyi infó mellett, hogy alacsony ch-n vagy, csak találgatni lehet... Mint ahogy azt teszik is a többiek, te viszont soha nem fogsz választ kapni.

Arra pedig ne számíts, hogy ajánlunk olyan kieget, ami a kevés kaja miatti energiát pótolja, mert ilyen nem létezik... Illetve igen, cukornak hívják, de ezzel sutba is vágnád a diétát...

Na meg persze az étrend mellé az sem lenne egy hátr@nyoa infó, hogy milyen célból szálkásítasz...

2015. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
27: Te valamit nagyon félreértettél. Semmit nem szeretnék bizonygatni, pláne nem egy ilyen hozzád hasonló pontagyúnak.
2015. júl. 22. 11:04
 30/34 A kérdező kommentje:

28: Fehérje 3 gXtestsúly, vitaminból mindent szedek (C, D, Mg, Ca, multi, omega3, stb).

Tömegelni, 2,5-3 g-al tömegeltem, míg más 5-6-al. Gondolom ez már elmond valamit. Jó, nem is vagyok az a madárcsontú, kislánynak kinőző, mint a mostani huszonévesek többsége.

És a mostani 0,5 ch-t sem úgy kell elképzelni, hogy rögtön innen indítottam a szálkásítást, hanem szép fokozatosan 3-4 hetente csökkentgettem.

Energiaproblémáim nincsenek, mert a súlyokat ugyanúgy bírom, meg minden mást is.

2015. júl. 22. 11:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!