Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit csináltok "belassulás"...

Ti mit csináltok "belassulás" ellen?

Figyelt kérdés

Szálkásítok már 3 hónapja, jelenleg már nagyon minimális (0,5 gxtestsúly) ch-n vagyok.

Azt vettem észre, hogy míg korábban nagyon gyorsan vágott az agyam, már most ott tartok, hogy már egy egyszerű fejszámoláson, szorzáson, osztáson is sokkal tovább kell gondolkodnom. Feledékenyebb is vagyok, elhagyok dolgokat. Eléggé kellemetlen.

Van valami tápkieg, amivel kicsit ezt a ch megvonást kompenzálni lehet és jól hat az agyra?



2015. júl. 21. 15:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Van tanyánk az Alföldön meg egy falusi házunk a Bükkben. Nálunk jó élete van az állatoknak. Melegben, biztonságban élnek és kapnak sok élelmet. Tudod ez itt nem az USA, mindenki volt már disznóvágáson. Öltem és dolgoztam fel: szárnyast, nyulat, disznót.


Nekünk csak szárnyasaink és párszor disznónk volt, nyulat szomszédtól vettük párszor.(régen marha is volt, de jó is lenne most) A tyúkok is tojók szoktak lenni, akkor vágjuk amikor kiöregszik és nem tojik már többet.

2015. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Nem ezt a vegán szrt kéne nyomatni még mindig fenttartom a véleményem. Hanem kulturált módon csinálni az állattenyésztést, akkor az élelmiszer is jobb minőségű lenne. De a legfontosabb az lenne, hogy ne szaporodjanak a purdék Afrikában és Ázsiában. Fele ennyi ember is sok a földnek.


Minden esetre sokat gondolkodtam már arról, hogy vegetáriánus leszek. Ez a jövőben be is fog következni.

2015. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Azt igazán nem tudhatod, hogy ezekben a "vitamincsomagokban" pontosan mi van.

Honnan tudod, hogy egyáltalán működnek? Bocs, de én maradok a vitamindús kajáknál.

https://www.youtube.com/watch?v=lqfM_QBYNFs


Az meg, hogy a szénhidrát olyannyira felviszi az inzulinszintet. Na persze. :)

Akkor a vegánok általában miért vékonyak, szikárak?


A hús jobban felviszi az inzulinszintet, mint a komplex szénhidrátok: [link]

De itt vannak még egy jó kis linkek a tejsavóról is, hogy az nyomja fel igazán az inzulinszintet: [link]

[link]

[link]

2015. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Én támogatom az ötletet, hogy vegetáriánus legyél. :)
2015. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

A kérdésemre is válaszolna valaki a sok fotelprofesszor közül?

Tehát milyen tápkieg ajánlott, ami alacsony ch bevitel mellett kicsit "felpörgeti" az agyat?

2015. júl. 21. 17:28
 16/34 A kérdező kommentje:
4: Én is üdvözlöm édesanyádat!
2015. júl. 21. 17:29
 17/34 anonim ***** válasza:

Én ezt mind tudom, de amire a vegánok hivatkoznak azoknak a tanulmányoknak a nagy része hibás. Ugyanis nem testépítő [emberi :) ] minőségű hús volt az alapja. Hanem feldolgozott szemét, ami az általad linkelt képen is látható. A tejsavó fehérjével ugyan ez, egy feldolgozott, méghozzá folyékony formában fogyasztott fehérjetermék. (BCAA szintén stb.)


Ezért is nem! szoktam ajánlani őket, sőt a testépítő versenyzők sem fogyasztják versenydiétában. (e mellé még vizesítenek is a tejszármazékok)


Alapból ha az inzulinreakciót vizsgáljuk, az sokkal bonyolultabb. Ugyanis sok tényező van, például: a jó minőségű feldolgozatlan hús nagyon lassan emésztődik izomrostok stbstb; van mellette nagy mennyiségű rost zöldségekből; valamennyi telítelen zsír is mehet be mellé ami szintén lassítja az emésztés folyamatát. Most ennyi jut eszembe de biztos van még más is.

2015. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Innentől privátba.
2015. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Szenhidratbol annyi kell dietanal amennyi csak lehet

Kell 2g/tskg feherje es 1g/tskg zsir de emellett annyi ch kell amennyit megengedhetsz magadnak ugy hogy kaloriadeficitben vagy. ( es ez nem a 0,5)

2015. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Miert fontos, hogy a szenhidrat tolteskor ne menjen melle zsir?

Vagyis biztos nem lehet pizzaval tolteni?


Elsosorban bekahoz szol a kerdes.

2015. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!