Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érhetek elv ezzel így valamit?

Érhetek elv ezzel így valamit?

Figyelt kérdés
pls ne szóljátok le ezt a kategóriát hogy testépítés, de jobb nem volt. Arról lenne szó, hogy szeretnék izmosodni, lányok miatt is magam miatt is(mert birkózom) És itthon szoktam fekvőtámaszozni, meg hasprést felülést csinálni meg tudok 1 pár gyakorlatot valamennyire meglátszik már, van itthon súlyzóm is 2db 3kgos, azzal szoktam 2x30at csinálni, Szóval elérhetek így olyan dolgokat mint pl: Kockás has, vagy azért hogy is mondjam 'látványosabb' izomzat? Előre is köszi.! 15/F

2014. márc. 6. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira nagyon látványos izomzatot nem, de valamennyire biztos tudsz izmosodni. Inkáb járj konditerembe ha van rá lehetőséged. Kockahasad akkor lesz ha semmi felesleg nincs a hasadon.
2014. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szergej55 ***** válasza:
És egy fontos dolog: MINDEN jellegű sporttevékenységet MAGADÉRT végzel. Más ugyanis esélyesen szarik rá, meg rossz motiváció is.
2014. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a küzdőbirkózás az egyik legjobb stimuláció az izmokra, erő és növekedés szempontjából, ha van mellette elegendő minőségi tápanyag ( persze a súlyzós edzésformák után).

Mellesleg 15 éves vagy még csak, úgyhogy nem vagy elkésve semmivel, ne legyél türelmetlen.

Mindenkinek megvan az optimális keret a súlyát illetően egy adott (küzdő)sportban, ezt el kell fogadni, Módosnak kb. 60 kg, Karelinnek 130 kg ezt el kell fogadni, de elég messze vagy még attól, hogy ez látszódjon.

Nálunk is edzésen a korodbeliek még csak most kezdenek el pendülni, hogy serdülnek.

2014. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!