Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mell regenerálódása mennyi idő?

Mell regenerálódása mennyi idő?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy heti egyszer elég leedzeni de akkor kőkeményen meg blablabla... de én akkor is a lehető legsűrűbben csinálnám.

2013. aug. 28. 11:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem kell kiforgatni a szavaim, az osztott mell edzés abból áll hogy ketté osztod, ha a fekvenyomást nézzük akkor egyik alkalommal sima padon nyomsz meg esetleg negatívon, másik alkalommal 45 fokos ferde padon, utána meg még a többi gyakorlat... és igen egy mellizom van, vagyis kettõ, egy jobb és egy bal :-D És igenis van értelme az osztott mell edzésnek, aki nem így gondolja, az még nagyon amatõr lehet a témában..


A 45 fokos nyomás inkább megy a váll elülső részére mint a mell felső részére. 30fokon kéne inkább nyomnod!

A negatív nyomás meg baromság!

De te magad is írod, hogy nem vagy otthon a témában. Csak akkor azt nem értem minek osztott itt az észt?

2013. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!