Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mell regenerálódása mennyi idő?

Mell regenerálódása mennyi idő?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy heti egyszer elég leedzeni de akkor kőkeményen meg blablabla... de én akkor is a lehető legsűrűbben csinálnám.

2013. aug. 28. 11:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Akkor csináld hetente egyszer!
2013. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Vagy csinálhatod hetente háromszor is, de akkor minden alkalommal csak egy gyakorlat menjen rá, három vagy négy sorozattal!
2013. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 dirtboy ***** válasza:

kb 4 nap észrevételem szerint, de azért kell heti 1x edzeni mert nem csak mellből áll az edzésterv.

ha minden izommal így csinálnál hogy amint lehet edzeni már edzed is akkor nem jutna pihenő nap,ha meg csak 1 izmot választasz ki ilyen edzésre akkor meg az mindig felborítaná az edzéstervet mert mindig másként jönne ki a lépés és más izom edzését késleltetné.

ha meg nem edzel minden izmot csak mell meg ami menő akkor meg egy kretén vagy.

2013. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha több gyakorlat ment rá több sorozattal keményen, akkor kell neki 4-5 nap is.
2013. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Montez, csak fekvenyomásokat csinálok mellre.


Dirtboy, itthon gyúrogatok, főként felsőtestre, mert a lábaimat egyébként is használom, a kreténezést meg hagyd meg másoknak.

2013. aug. 28. 12:07
 6/21 dirtboy ***** válasza:
100%

nem kreténeztelek le,feltéttel írtam,ha magadra vetted akkor ezek szerint az van amit elé írtam.


a súlyzós edzést semmilyen más dolog nem váltja ki lábnál szóval ezt a kifogást hogy másnál is használod a lábad ezt felejtsd el.

attól még ugyan úgy le fog maradni a lábad a felsőtestedhez képest.

2013. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

WTF, mégis mi a rákért b*szakodsz velem ? Nem Mr. Olimpiai babérokra török, csak nem akarok egy fonnyadt hülyegyerek maradni. Lemarad a lábam a felsőtestemhez képest.... eszedbe sem jut, hogy mondjuk komolyabban szinten űzöm a futást, és emiatt pont a felsőtestem van lemaradva a lábaimhoz képest ?


Egyébként meg nézd meg Scooby1961 lábait. Izomállat az egész ember, pedig lábra nem gyúr, csak rohadt sokat bringázik és fut. Aztán akkora lábai vannak mint kb. az egész törzsem.

2013. aug. 28. 12:24
 8/21 anonim ***** válasza:
Ahogy a nagy Drugs Bunny mondaná:" Meg kéne már végre érteni ,hogy nem kell mindenkinek edzeni!"
2013. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Debil vagy ehhez az egészhez kérdező!

Nyomj fekve minden áldott nap, guggolást, felhúzást véletlenül se csinálj, azt a végén egy nagymellű fonnyadt hülyegyerek leszel!

2013. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
még annyit azért én is írnék és utána megyek én is a f aszba, hogy kell lábazni, mert az hormonálisan elősegíti a felsőtest fejlődését. Több növekedési hormon lesz. Nem csesztetésből írjuk, hogy lábazz. Csak jó tanács.
2013. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!