Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálásítással mennyi idő...

Szálásítással mennyi idő alatt mennyit érhetek el?

Figyelt kérdés

Azt kaptam a fejemben, hogy szálkásítani fogok.. Összeállítottam magamnak egy kis tervet.. Szerintetek jó, mit raknátok még hozzá? Heti 5x 5km futás, 300 hasprés, 50 guggolás..

Ha szálkásítok akkor melyik testrészem szálkásodik?

2hét alatt már látszana a szálkásítás?



2012. aug. 9. 13:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nagyon jó emberek vagytok! Segítőkészek meg minden! :)

Mellizom súlyzózással elérhető?

2012. aug. 9. 13:50
 12/21 dirtboy ***** válasza:

igen de ahhoz tömegnövelő étrend kell és nem elég csak mellre edzeni.

kezdőknek 2-3hónap egész testes edzés a jó heti 3 alkalommal.

2012. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy döntöttem hogy szálkásítok!
2012. aug. 9. 13:58
 14/21 anonim ***** válasza:
De nem figyelsz, hogy mit írunk? Szálkásítás alatt nem fogsz izmosodni csak még soványabb leszel így nincs értelme szálkásítani ahhoz hogy izmosodj tömegnövelő étrend kell.
2012. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jajjj így értem, de a kezem is izmos mert rendszeresen súlyzózok, hasamon már van 2 felső kocka, rendszeresen járok foci edzésre.. szerintem felül teljesítek egy átlagos 14 éves fiú testét..
2012. aug. 9. 14:15
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha nekiálsz szálkásítani és tényleg sikerülne levinned a testzsírszázalékod annyira, mint a profik akkor úgy fogsz kinézni mint Gollam a gyűrűk Urából.


Már nem nagyképűségből, de az átlagot sokaknak sikerül felül teljesíteniük a te( a mi :D) korunkban. A leendő osztálytársaim fele túlsúlyos(30-ból 15 gyerek) szal elég alcsony az átlag :)

2012. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Fúj :DDDDDDD

nálunk azért nem ilyen túlsúlyosak a gyerkeek..:)

2012. aug. 9. 14:28
 18/21 anonim ***** válasza:
Látom nem érted meg hogyha szálkásítasz szarul fogsz kinézni mert nincs rajtad elég izom. De nekem mindegy.
2012. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hogy összeálljon a fejedben egy egésszé a kép ha most elkezdesz szálkásítani akkor vékonyabb leszel mint jelenleg és az a kevés izom fog jobban kirajzolódni ami most rajtad található. De mint a lányok is megjegyezték mellizmod pl alig van. Szóval azért ajánlják itt neked azt hogy előbb tömeget növelj és utána szálkásíts, mert tömegnövelés közben nő az izomzatod és ha ezután szálkásítasz sokkal szebb izomzat fog kirajzolódni, mint amit most el tudnál érni.


A tömegnövelő és a szálkásító vagyis diétás étrend két különböző dolog.

A tömegnövelő étrendben arra törekedsz hogy plusz minőségi kalóriát több szénhidrátot és fehérjét egyél hogy nőjön az izomzatod, testtömeged.

Diétánál pedig kalóriadeficitre törekszel a napi szükséges kalória mennyiségednél kevesebbet kell fogyasztanod hogy meginduljon a fogyás, vagyis a zsír lebontása. Az utolsó pár kg leadását nevezik szálkásodásnak mikor láthatóvá válik az izom körvonala.


Mivel ez a két táplálkozás láthatod eltérő egyiknél többre másiknál kevesebbre törekszel ezért nem tudsz egyszerre izmot növelni és szálkásodni.

2012. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Így teljesen megértetem, köszönöm!
2012. aug. 10. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!