Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a fegyencedzés szerint...

Ha a fegyencedzés szerint edzem magam, akkor hogyan étkezzek, ha vékonyabb típus vagyok?

Figyelt kérdés

A könyvben, ugyebár leoltja a kondizáshoz használt tápkiegeket, ezzel a gondolattal könnyen megbékéltem, máris olcsóbb. De mi van a napközbeni fő étkezésekkel:

elvégre egy börtönben sincs mindig - pláne nem 5-6/napi alkalommal mint a bodybuildereknek - rizs és csirkemell, mégis az vagyon írva, hogy hatalmasra nőttek a rabok a módszerrel, legyen akármilyen testalkat.


Ha kérdeztek már ilyet köszönöm a linkeket is.



2012. júl. 18. 12:28
1 2 3
 21/26 dirtboy ***** válasza:

/és az igaz hogyha egy lábbal kinyomott súly pl 85 kiló akkor két lábbal 170 kiló nem nagy súly de így nem faragod szét az izületed több száz kilóval/

ez logikus lenne de a gyakorlat nem ezt mutatja.

ha van egy ember aki 70kiló és tud egylábas guggolást akkor ha nyakába dobnák 140kilót akkor össze roskadna alatta és nem bírna vele felállni.


a többi gyakorlat ahogy le írtad okés lenne csak sajnos a gyakorlat megint csak nem ezt mutatja.

elhiszem hogy lehet sokáig növelni a terhelést de akkor arra válaszolj nekem hogy miért nem látni nagydarab embereket akik csak fegyencedzést csinálnak és semmi mást nem.

/nem kérek hannibal os videót példának/


persze most ezen ne vesszünk össze,a fegyencedzés nem a nagy izmokért van, aki csinálja nem is akar nagy izmokat.

2012. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nagy magyar fegyencest nem fogsz találni még mert a többség most kezdte csak el, vagy már korábban elkezdte de még nem tart a mesterlépéseknél. Egy év múlva már lesznek szerintem nagy fegyencesek majd küldök képet az egy éves eredményemről :)
2012. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 dirtboy ***** válasza:
oks
2012. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A fegyencedzés 2-ben leírja az étkezéses részt, bár testépítő szemmel biztos elég botrányosra sikeredett.


Itt pedig más itt elhangzó kérdésekre van válasz.

[link]


Hozzászólva a növekedéshez, szerintem a fegyencedzéssel optimális súly érhető el, amivel a gyakorlatok végrehajthatók. Nagydarab testépítő külső nem lesz tőle, de strand fazon, elérhető.


Az hogy vki nagy nem zárja ki hogy ne legyen funkcionális izomzata, alul a videó is ezt bizonyítja.


http://www.youtube.com/watch?v=c5APvEfUPPk&feature=related


És már van olyan srác akinek megy a mesterlépések többsége, de mint fentebb is írtam a testsúlya beállt egy optimális szintre 72-74 kg-ra.


[link]

2012. júl. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
kizárólag úgy lehet étkezni, ahogy a börtönben, elvégre hárdkór gyúsóscigányok is így csinálják, és lásd de "izmosak". Szóval napi 3x étkezés, ebből egy melegétel, lehetőleg leves első fogásnak, majd krumplifőzelék egy kis szelet disznóhússal. Reggeli- vacsora hideg kaja, zsömle parizerrel. Összvisz napi 300 forint van a rabok étkeztetésére, szóval neked is ebből kell kihozni. Persze ott is van külön kóser menü, meg diabéteszes, stb, ennyit te is variálhatsz. a lényeg, hogy 300 forinton belül legyél. Barom.
2012. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást. A kérdező.
2012. júl. 27. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!