Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzést végzők, néhány...

Fegyencedzést végzők, néhány kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval, el akarom kezdeni. Eddig tömegnövelős súlyzós edzéseket tartottam, de mostmár arra akarok átállni. Hogyan kezdjek neki? Még nem olvastam a könyvet, pont ezért :D

Szóval, az lenne a kérdésem, először is, a Fegyencedzés 2 az az első rész folytatása, vagy kiegészítés, vagy az másféle edzéstervet mutat? Érdemes mindkettőt elolvasni?

Érdemes hozzá elolvasni a meztelen harcos című könyvet, vagy az már úgyis más tészta?

a könyvet elég elolvasni (akár gépen, ha nem tudom még most megvenni eredetiben), vagy olyan a könyv, hogy az jó, ha nálam van edzés közben is?



2012. júl. 17. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés 2-ben haladó technikák vannak,ne azzal kezd,a meztelen harcos pedig hasonló de az csakis az ERŐRŐL szól.Röviden:kezd el az első fegyencedzést aztán ha már jól megy nézz bele a másodikba is remélem segítettem :D
2012. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. A Fegyencedzés 2 az első kiegészítése, a mesterhatos mellé olyan gyakorlatokat rakhatsz be mint a fogáserősítés, vádlierősítés,nyakerősítés, átkulcsoló/eltoló zászló. Emellett van még benne szó az aktív nyújtásokról, valamint az elméről motiváció fenttartásról is van fejezet a könyvben. És igen, érdemes elolvasni mindkettőt, de a 2. mint mondtam csak kiegészítés nem szükséges csinálni azokat ha nem akarod, elég az is ha a mesterhatost csinálod.


2.A meztelen harcos más szempontból közelíti meg a dolgokat, kombinálni a kettőt nem fogod tudni, maximum át tudsz venni gyakorlatokat , de a két edzés filozófiája nagyban eltér egymástól.


3. Én egyszer elolvastam, és utána minden új gyakorlat előtt elolvastam mégegyszer a leírást, tanácsokat stb. Egy elolvasással nem fogsz emlékezni minden apró részletre, ezért jó ha nálad van edzés előtt ill. közben.

2012. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!