Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzést ajánlanátok nekem?

Fegyencedzést ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
179 centi vagyok 59 kiló 14 éves majdnem! Majdnem 3 éve futok! A 100 elég rosszul megy! A 2000-be viszont nagyon erős vagyok! De már 400-tól komolyan kell velem számolni! Biciklit is szoktam csinálni! Azt úgy 1.5 éve kezdtem! Abba is vannak már szép eredményeim! Igazából a célom hogy biciklibe egy hosszabb 1 órás menetbe jót menjek! Az edzésterv már megvan jól is haladok! Ugye azt tudjuk hogy a bicikli, futás nem növeli az izmot inkább erősíti! De én még szeretnék kicsit erősebb izmot felső testre is meg úgy ámblokk! Gondoltam majd kondizok lassan úgy is lehet! De lehet így is ideálisak az arányaim! Tehát lehet inkább a fegyenecedzést kéne elkezdnem! Az annyira nem növeli az izmot? Mert nekem nem célom! Inkább erősödni akarok! Érdemes bicikli-futás mellé kiegészítésnek arra hogy erősebb legyek? Esetleg a Spartacus edzést jobban ajánlanátok vagy mást?

2012. júl. 6. 10:08
 1/5 dirtboy ***** válasza:
próbáld ki a fegyencet,mi veszteni valód van?
2012. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk igaz! Még fiatal vagyok sok időm van! Rosszabb csak akkor lehet hogyha aránytalanul megnöveli az izmom és nem válik hasznomra futásba. A fegyenc ezt nem csinálja? Ugye? Az is inkább erősít! Mert saját súlyos!
2012. júl. 6. 13:22
 3/5 dirtboy ***** válasza:
így van
2012. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vigyázz vele, metrt a végén még ilyen izmos leszel: http://www.youtube.com/watch?v=zDBrZxQ3Umw
2012. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj! Ezt ismerem!
2012. júl. 7. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!