Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ehez a tömegnövelőhöz mit...

Ehez a tömegnövelőhöz mit ajánlanátok még?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 3. 12:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Azon kívül hogy dobjam el meg ilyesmi..
2012. júl. 3. 12:17
 2/6 dirtboy ***** válasza:

sosem fogom megérteni hogy hogy lehet ilyenért pénzt kiadni.


vegyél hozzá multi vitamint és egy tejsavó proteint.

2012. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt nem értem hallod nézd már meg az öszetételét

komolyan ki akarsz b@aszni ennyi pénzt 6 kiló cukorra?

ennyi pénzből inkább csirkemellyet meg rizsát kéne venni

de persze ez csak az én véleményem

2012. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy 14%-os proteint tartalmazó tömegnövelő. Véleményem szerint erre pénzt adni semmi értelme. Felesleges pénzkidobás. 35-40%-os minimum protein tartalom legyen egy tömegnövelőben.
2012. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan mint ha vennék 1kg dextrózt 550Ft-ért és tennék bele egy fél tasak termékminta proteint. Ezt szorozd fel 6-tal és már is meg van a 6kg-os tömegnövelőd. CSak ez kb. 4.000Ft lenne ez a termék amiről te kérdezel meg 12.000Ft.
2012. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Energy2002 válasza:

35% os fehérjetartalmú tómegnövelőkkel nem érdemes foglalkozni. Mivel egy kezdő sportoló számára is minimum a 35% os fehérjetartalmú cuccok az alapok. Később, ha már komolyabban edzel, akkor érdemes áttérned a tejsavó fehérjére. Én ezt a terméket tehát nem ajánlanám.


Azonban amit én előszeretettel alkalmazok, az az MHN sport termékcsalád. Elég jó választás volt számomra. Ráadásul most nyítják majd a webshopot. 5% kedvezmény... Nézd meg.


Amúgy MHN sport Whey Gainer 35 a termék neve amit ajánlanék neked.

2012. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!