Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fél éve edzek és úgyérzem...

Fél éve edzek és úgyérzem eljött az ideje, hogy vegyek valami +-t. Biotech termékekben gondolkodom.66 kg 175 cm 16/f. Mit Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat,segítségeket

2012. júl. 3. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nitro pure whey gold. Edzés utánra teszel hozzá carbo X-et, ha tömegnövelés a cél. Reggeli zabpehelyhez is mehet a protein. Vitaminnak pedig Vitabolic.

De az étrendet is rendbe kellene tenni, akkor ér valamit.

2012. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért pont biotech?
2012. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg, miért?:)
2012. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az van csak a városban :) De túl sok terméket írtok ennyi fölösleges pénzem sajnos nincsen :|
2012. júl. 4. 01:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem. Poénból írtad, mert csak én írtam terméket, de csak hármat ajánlottam. Ez sok lenne akkor??

Vitamin és protein az alapból kell, gyors ch pedig nem drága.

Vagy írjak több cuccot? Csak szólj, vannak ötleteim.

Amúgy tök mindegy, melyik városban laksz, egy webshop két nap alatt kiszállítja és még így is olcsóbb, mint egy biotök boltban.

Bodybuildingbolt.hu, nutritionplanet.hu, proteinbuilder.hu, sportika.eu, muscleteam.hu.

Kicsit nézz itt szét. Pl az elsőnél a Biotech enzy fusion protein 11ezer, míg a Biotech üzletben kb. 15 ezer.

2012. júl. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!