Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor melyik jó? (több lent)

Most akkor melyik jó? (több lent)

Figyelt kérdés
a fegyencedzésben az van h a gyakorlatok közt nagy pihenőt kell tartani! Ez callistenic! Viszont a callistenicről azt olvastam keveset kell pihenni! Akkor most melyik módsz. Hatásosabb?

2012. júl. 14. 22:45
 1/5 Sznofru ***** válasza:
A pihenőidő egyénfüggő.
2012. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de a calisthenic egyre csökkenő pihenőidős edzést ajánl, a fegyencedzés meg nem . Akkor melyik jobb?
2012. júl. 15. 08:57
 3/5 anonim válasza:
Mind2 jó csak más célokra. A csökkenő pihenő idő főleg az állóképességet és tűrést határt növelik. Míg a fegyencben lévő az erőt.
2012. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha! Értem! Melyik mód növeli jobban az izomzatot a 2közül? Vagy mindkettő egyformán?
2012. júl. 15. 12:42
 5/5 Sága ***** válasza:
A fegyencbe írja Wade hogy 2 gyakorlat között max. 5 perc mivel ennél több idő esetén lehül az izom.Szerintem ezt alkalmazd,mert a túl kevés(1perc vagy kevesebb) már általában állóképességre jó
2012. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!