Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a fegyencedzés szerint...

Ha a fegyencedzés szerint edzem magam, akkor hogyan étkezzek, ha vékonyabb típus vagyok?

Figyelt kérdés

A könyvben, ugyebár leoltja a kondizáshoz használt tápkiegeket, ezzel a gondolattal könnyen megbékéltem, máris olcsóbb. De mi van a napközbeni fő étkezésekkel:

elvégre egy börtönben sincs mindig - pláne nem 5-6/napi alkalommal mint a bodybuildereknek - rizs és csirkemell, mégis az vagyon írva, hogy hatalmasra nőttek a rabok a módszerrel, legyen akármilyen testalkat.


Ha kérdeztek már ilyet köszönöm a linkeket is.



2012. júl. 18. 12:28
1 2 3
 1/26 dirtboy ***** válasza:

azért mert a könyv ezen része parasztvakítás pont mit a testépítésről szóló rész.

a fegyencedzéstől nem leszel nagy.

egyébként tömegnövelő étrend mennyen.

2012. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

fegyencedzéstől lehetsz nagy , tornászok sem kis darabok és ők is a testükkel edzenek.


kajánál arra figyelj hogy sok húst egyél , de emelett legyen sok gyümölcs zöldség tejtermék az étrendedben!


jó edzést!

2012. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 dirtboy ***** válasza:

a tornászokat a profi sportolókat ne keverjük a fegyencesdéssel,toljál fel magadról képet hogy mekkorá nőttél tőle ne a profi sportolókkal gyere.

sok fegyences itt veri a nyálát hogy mekkora királyok mikor meg volt kérdés hogy mutassanak már magukról képet akkor meg mind kussba volt.

2012. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Igen ebben biztos vagyok, hogy ha nem pótolom, az üzemanyagot, építőelemet akkor nem lesz növekedés.

Illetve az még mindig elgondolkodtat, miért kapnak annyi kaját hogy kigyúrhassák magukat a rabok - pontosabban nem tudom elképzelni hogy ez így legyen, mégis kigyúrják, legalábbis az ilyen börtön dokumentumfilmekben látni, meghát köztudott idehaza is hogy " terminátorként jönnek ki "

2012. júl. 18. 13:56
 5/26 A kérdező kommentje:
dirtboy ezekben a kérdésekben lehet olyan ürgék kussoltak akik csak az olvasásig jutottak el, a fekvőig nem, de az ilyen arcok a kondis testépítésben is csak lelkesek inkább mint tevékenyek, attól se nőnek
2012. júl. 18. 13:59
 6/26 A kérdező kommentje:
nem biztonságos a ködös múltból példát venni, de a korai ábrázolások alapján elég kigyúrtak voltak az olimpikonok és gladiátorok is, ők mégse olvasták még a Sárga Kapszulát, és Biotechet se ittak, és abban se vagyok biztos hogy mindig megfelelően el voltak látva csirkerizzsel... rizzsel pláne mert azt a 10. században látta meg Európa a spanyol kikötőkben.
2012. júl. 18. 14:07
 7/26 dirtboy ***** válasza:

azt ne feledd hogy a könyv írói nem voltak sitten,ez csak egy dolog hogy fegyencedzés a címe a könyvnek.

a börtönökben nem éppen ócska kaják vannak és a raboknak van edzőtermük,mehetnek edzeni.

továbbá szteroidokat is fogyaszthatnak mert simán becsempészik és pihenni is tudnak a rengeteg dolguk mellet.

2012. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 dirtboy ***** válasza:
én gladiátor szobrot még nem láttam,amit én láttam attól nem estem hanyatt.
2012. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Én vékony srácként, nem 40-es kart akarok:

mult-kor.hu/image/article/main/.460x310/22928.jpg

ez bőven elég funkcionális izomzat ha csak ennyi lenne elérhető

[link]

[link]

ezek nem a kétajtós szekrények, de olyan nem is akarok lenni.

2012. júl. 18. 14:17
 10/26 dirtboy ***** válasza:

ezek erősen eltúlzott szobrok,a második ha jól látom valamelyik istent ábrázolja talán zeuszt nem tudom nem értek hozzá tehát nem valós személyt nem valós testet mintáztak.

ilyen izomzattal ilyen szálkás testtel biztos hogy nem rendelkezett senki abban az időben.


nem tudom miért hiszi azt mindenki hogy ha elkezd kondizni akkor majd kigyúrt állat lesz,én már 4éve próbálok kigyúrt állat lenni de nem sikerül hiába eszek meg edzek hardcore módon.

nem olyan könnyű az naturálon mint ahogy sokan hiszik főleg nem a ha a genetikád sem olyan mint pl.nekem.


ami meg a funkcionalitást illeti megint egy hülyeség,én csak súlyzóst edzést végzek,1 gyakorlat van ami nem súlyzós az a vízszintes húzódzkodás.

dolgoztam favágóként,láncfűrészezés,baltával fa hasítás és nagyon meg voltak velem elégedve.

falun belüli maszek melóm meg a földi és légi favágás amiben szintén nagyon jól szerepelek és erőmnek köszönhetően mozgékony és ügyesen mozgok a fán és a láncfűrésszel is jól bánok.

mikor meg asztalosként és raktárosként dolgoztam akkor meg szintén mindenki elégedett volt velem bármit is kellet cipelni.

kollégám aki magasabb és testesebb is tőlem mindig mondta a többieknek mikor velem pakolt hogy a sok tápos nem bírja,mi ketten meg simán pakoltuk a cuccokat.

pedig a tápost általában a kondisokra szokták mondani.

a másik duma meg hogy a kondisok hamar kifulladnak ha pakolni kell.

most nem rég hívtak hogy konténert kéne kipakolni.

403db különböző méretű mosdók jöttek és 3an kevesebb mint 4óra alatt nem csak hogy a konténerből kiszedtük de még be is hordtuk a házba és méretek szerinte külön raktuk.


ennyit a nem funkcionális erősről és izomzatról.

2012. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!