Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fegyencedz...

Mi a véleményetek a fegyencedzésről?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,hogy ki mit gondol róla.

Hasznos-e testépítés/erőnövelés céljából?



2012. júl. 17. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Relatív erő és állóképességre jó. Izmosodáshoz is egy szintig, de arra a súlyzós edzés alkalmasabb.
2012. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Jó alternatíva saját testsúlyos edzéshez,nagy nem leszel tőle , de jól fogsz tudni bánni testedel!
2012. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Testépítés és erőnövelés céljából nem annyira.

izmos nem leszel, csak egy kis alakod lesz tőle.

Erősebb csak magadhoz képest. A súlyemeléstől meg általánosságban leszel erősebb.

2012. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, az a maximális erő.:)
2012. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És szálkásító edzésnek,megfelelő étrend mellett megfelelő?
2012. júl. 18. 09:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend mellé a fegyenc vagy súlyzós edzés mellé is kellene heti 3-4, 40-50 perces aerob edzés, pl kocogás, bicaj.
2012. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért, a könyvből merítve: a Kr.e. készült Laukon szoborcsoporthoz is kellett valahonnan mintát venni a kigyúrt testről, és akkor még tényleg nem állt rendelkezésre vasrudakra eszközölhető súlyokkal megpakolt konditerem.
2012. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, de érdekes, mert mégsem látsz olyan izmos fegyenceseket, mint a szobron az ember. Sőt még nálam sem izmosabbak, csak az a pár youtube-os nem fehér ember. Akik lehet, hogy súlyzóznak is mellette és cucc is van. Én meg csak sima naturál testépítő vagyok.

Megtehetem én is, hogy kimegyek a játszótérre tolódzkodni, húzódzkodni és akkor azt hiszik, attól lettem izmos.:)

2012. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!