Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 17 éves fiúnak ez a testépítő...

17 éves fiúnak ez a testépítő edzésterv jó?

Figyelt kérdés

kb. 2 évig gyúrtam össze-vissza nem rendszeresen, nem szabályosan, és most összeírtam egy edzéstervet magamnak. Szerintetek ez így jó? Vagy fel kéne cserélni valamit?

Nem szedek semmiféle "port", izomnövelőt, táplálékkiegészítőt, semmit. (nem is fogok)

Edzésterv:

hétfő - mell , alkar

kedd - biceps, triceps

szerda - futás, comb, vádli

csütörtök- hát, váll

péntek - csuklya, has , Törzshajlítás

szombat - biceps, triceps

vasárnap - pihenés



2013. jan. 7. 13:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hétfő: [link]

Kedd: [link]

Szerda: [link]

Csüt: [link]

Péntek: [link]

2013. jan. 7. 16:51
 12/14 A kérdező kommentje:
bodybuilder.hu ról válogattam össze, ezeket a gyakorlatokat fogom végezni, ezekből mindet megtudom csinálni, mert vannak cuccaim rá
2013. jan. 7. 16:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez túl sok "felesleges gyakorlat" pl.bicepszet és a tricepszet 2 gyakorlattal kitudod lőni(csak okosan kell csinálni :) és utána fel se tudod emelni a kezed).A többi izomhz se kell több elég 3-4 gyakorlat.A háthoz annyit, hogy a húzódzkodást az elejére tegyed.Vállnál pedig ha sokáig akarod űzni ezt a sportot szerintem az állig húzást és a nyakmögül nyomást felejzsd el.
2013. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az egész amit írtál rossz, ahogy az előttem válaszolok is írtak ez csak egy felosztás ebben a formában. Ha az a terved, hogy tömeget szeretnél felszedni magadra lehetőleg izomban akkor ez az elképzelésed, hogy 7-ből 7 napot edzel már rossz! Az izom nem a teremben fog nőni hanem alvás közben amikor pihen az izmod vagy mondhatjuk úgyis, hogy regenerálódik. Ez nagyon fontos!! Az izmod minden edzés alatt sérül fehérjét ad le amit a pihenés alatt fog vissza venni a megszokottnál jóval többet!! Egy idő után ennek a folyamatnak lesz köszönhető az esztétikus változás!! Főleg ha újra kezded az edzést bőven elég az elején a heti 3-4 max 5 edzés !! A tested es a szervezeted is jobban fog erre reagálni !!
2015. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!