Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Bírkózás, vagy BJJ a jobb...

Bírkózás, vagy BJJ a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 09:59
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
igen és melyik az a sport ami megvéd mondjuk 2-3 ember ellen... látom sokat nézitek a tv-t az igaz hogy ez csak egy emberrel szemben hatásos de az már szinte biztos hogy a bjj nyer
2011. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
0%

háááá ez megkacagtatott.

néznék is mint borjú a frissen festett székely kapura, ha lenyomna egy BJJ-s. persze most nem arra gondolok, hogy megkéselem mielőtt lefog, tartsunk valami mma-s szabályrendszerhez.


ez a bjj istenítés most nagyon divat úgy látom. holott fogás közben kiba.szott sebezhetőek egy ideig.


több ember ellen meg léteznek a gyilkoló technikák. nyilván nem lehet több ember ellen hatékonyan védekezni, ezért törekszik az ember végérvényes megoldásokra. de jól írták, ez már koránt sem sport.

2011. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy, Aczél?
2011. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
44%
Aczél szerintem te nem csinálsz semmi sportot ki se probáltad csak késsel meg fegyverekkel embereskedsz szóval hang vagy
2011. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
0%

anyád hang, csak valahogy megszült téged.


a kérdésre: 70-72kg. a 90 kilós egyébiránt izmosabb bjj-s srác régebben még lenyomott beismerem, de bakter akkor nagyon új volt az egész mert nem lehetett ütni, és azért eleinte ehhez alkalmazkodni kellett. de már ütés nélküli szabályrendszerben nem igen vállalok küzdést. nagyon, nagyon ritkán.

2011. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
Akkor állj ki vele most is, monduk MMA rendszerben. Háths most te nyomod le.
2011. nov. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
61%
irkálni könnyű...nem sportolsz te semmit hahaha
2011. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
0%

nem írtam? azóta lerendeztük már rég. nincs olyan hogy lefojt vagy lefeszít valaki :D persze nyilván nem lenne lehetetlen.

nem sportolok. minek? lefáradok edzésen így is. egyébként, aki bunkó fa.sz és kétségbe von, Pesten elérhető vagyok, de szájhősködés fórumon leszólni valakit, ha megjegyezhetem. tehát lehet jönni az ajánlatokkal ki mikor ér rá meccsre.

2011. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:

A tapasztalatom az, hogy le se kell titeket(nem bjj-t, judot, bírkózást űzőket) fojtani , feszíteni, ha befogok rendesen egy pozíciót, már azt is kopogjátok...


Amúgy én szívesen gurulnék veled, ha nem zavar h nehezebb vagyok egy tízessel. Marhára kíváncsi lettem a wudangra. de most komolyan.

2011. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
0%
Pesten megoldható lesz?
2011. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!