Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8.-os vagyok és csak 10...

Slider kérdése:

8.-os vagyok és csak 10 fekvőtámaszt tudok megcsinálni. Mit tegyek hogy erősödjek?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatokat csináljak?
2008. okt. 24. 18:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nyomj 10 szabályosat mint 20 szart... Szerintem. Ha meg röhög vmelyik akkor vágd orrba, legyen valami tekintélyed, mert ahogy látom nálad a tekintéllyel van a probléma, nem mersz odaállni. Sok sikert ;)
2008. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mostmár mindennap oránként lenyomom a 20 fekvőt.Hála neketek sikerült!!!!
2008. okt. 28. 14:07
 13/16 anonim válasza:

Gratulálok :). Amúgy ajánlanám a parkourt mint sport. Az mindent edz.

Itt leírás: [link]

Itt meg trükkök: [link]

Sok sikert hozzá ha nekifogsz. És szerintem a tekintélyeden is dob egyet ha helyből nyomsz egy hátraszaltót - már ha ez a baj-

2008. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én járok mindig edzésre focira és ha be melegitesz a fekvö támasz elöt akor joban fog meni én tapasztalatbol tudom mindenap melegits be elöte és joban fog meni és mindenap csináj meg 10 fekvöt és észre fogod veni 2 hét után hogy töbet foksz tudni megcsinálni.De ha aba hagyod a fekvö támaszt pl 1 honapig nem csinálod akor utána ujbol nehéz lesz megcsinálni mert nálam nár vol ijen hogy 30 fekvöt megcsináltam és utána egy honapig nemcsináltam és utána meg csak 10 et birtam ugy hogy sok szerencsét és probáld ki asmit montam.
2008. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem beképzeltségből de mostmár könnyedén meg tudom csinálni a harmincat.
2008. nov. 10. 16:35
 16/16 anonim válasza:

a fekvőtámasz megéri ne hagyd abba

nekem be jött és ha már érdekel ezt ajánlom:

[link]

Nekem bejött a fekvőtámasz na persze és futni is járok.

[link]

2012. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!