Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kell minél több fekvőtáma...

Hogy kell minél több fekvőtámaszt megcsinálni?

Figyelt kérdés

nem a szabályosság a lényeg, de azért ne legyen nagyon feltűnő, hogy nem szabályosan csinálom

a lényeg, hogy minél többet megtudjak csinálni

előre is kösz


2011. aug. 1. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
elkezded megcsinálsz egyet utánna mégegyet meg megin meg megin megmegin megmegin megmegin és annyiszor ahányszor akarod bmeg te agyamputált
2011. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Talán nem a legmegfelelőbb stílusban, de igaz amit mond az első. Nekem volt egy nyaram amikor fekvőtámasszal akartam hős lenni és 3 hétig keményen fekvőztem is. A végére annyi lett hogy naponta csináltam 700fekvőt (35db szám 20 sorozat kb egész napra eloszlatva amikor eszembe jutott) és úgy kezdtem hogy 10db-okat csináltam nagyon kis szünettel amíg el nem fáradtam. Közben olykor kipróbáltam hogy egybe mennyit birok, először 50 se ment a végére meg 80. De aztán abbahagytam mert napi 700 fekvő ge*ifárasztó.

Amúgy keménynek is néztem ki, mint egy hős. Csak ma már tudom hogy ez túleddzettséghez vezetett volna ha tovább erőltetem, nem is bírtam...


Lényeg: Ha csak a célod az hogy sokat csinálj , erőltesd mint a rohadás csinálj minden nap 5-tel többet sorozatonként még ha befosol is akkor is.

2011. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd, először is ha kövér vagy fogyj le. Szálkásító étrend+aerob edzés és súlyzós edzés (emelett ha bírsz csinálhatsz pl. kezdetnek 2X10 fekvőtámaszt aztán holnap 2X15-öt végig egészen mondjuk a 2X 40-ig). Aztán ha zsírból lement pl. 2-3 hónap alatt 6-10 kg. Észrevetted gondolom, hogy aki vékony az is jól tud fekvőtámaszozni. Persze azért inkább légy izmos.
2011. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Észrevetted gondolom, hogy aki vékony az is jól tud fekvőtámaszozni." Aki kétségbe vonná, annak mondom főként tesin láttam, hogy a vékony fiúk (pl. 170 cm 50-60 kg. 160 cm 45-50 kg-os) srácok elég jól fekvőtámaszoztak.
2011. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy két helyen kimaradt a vessző, bocs.
2011. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rezko92 ***** válasza:
80%
gyorsan nyomd ki a felsötested, és amikor mennél lefele akk "ejtsd" le magad, na szal amikor lefele ereszted magad az legyen minnélgyorsabb, nelegyen megeröltetö a negatív szakasz
2011. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kösz, az utolsó segített, a többi nem nagyon értett meg

tehát nem vagyok kövér, nem izmosabb akarok lenni, nem is az eddzés érdekel, se a kinézetem, hanem ha pl versenyre megyek, ott a mennyiség számít, és minél jobb eredményt szeretnék eléárni, ígymár érthető?

2011. aug. 1. 19:48
 8/9 anonim válasza:
50%

Ilyen hozzáállással soha nem fogsz versenyre menni :"D

szerintem csak netfiten akarsz menő lenni ,de hidd el attól, hogy egy kis pálcika ember rugózva megcsinál 40-et nem lesz menő !

2018. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó, már hogy a f@szba ne???? Fekvenyomó versenyen is csak a mennyiség számít, és ott nem is a rudat nyomod ki hanem a mellefet a rúdhoz mert az hivatalosan egy pont. Az senkit nem érdekel hogy egyértelműen félig sem nyomod ki
2021. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!