Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8.-os vagyok és csak 10...

Slider kérdése:

8.-os vagyok és csak 10 fekvőtámaszt tudok megcsinálni. Mit tegyek hogy erősödjek?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatokat csináljak?
2008. okt. 24. 18:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Ha kifejezetten erre gyúrsz, legjobb, ha minden nap megcsinálod azt a 10-et. Érezni fogod, amikor többet bírsz.

Szerintem sokaknak nem való a fekvőtámasz, vehetsz expander-t is, és azzal erősíthetsz fokozatosan, vagy kereshetsz olyan sportot, ami az állóképességedet fejleszti.

2008. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Irány egy konditerem! Kezdj el fekvenyomni és általában erősíteni. Aztán pár hónap múlva próbálj újra fekvőtámaszozni. Meg fogsz lepődni, mennyivel jobban megy!

Sok sikert!

2008. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj! Minden nap csinálj annyi fekfőt, amennyit tudsz! Gyorsan fog emelkedni a szám, hiszen van hova (bocs).
2008. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de 4 nap mulva lesz a mérés és nem szeretnék beégni az osztálytársaim előtt.Akkor mit javasolnátok?
2008. okt. 24. 19:50
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne idegeskedj. A fekvőtámasz nem sok mindenkinek megy, lányoknak végképp nem. (ha nem lány vagy akkor bocsi) Ha lány vagy és férfi fekvőtámaszból megcsinálsz 10et akkor az egész jó. Ha fiú vagy, akkor inkább ne menj azon a bizonyos felmérés napján suliba:P Nálunk is vannak ilyen felmérések ( én lány vok), gimnázium 11. osztályában kellett női fekvőből 40et, férfiből 30at lenyomni az ötöshöz. Lehetett választani, hogy melyiket akarod, szóval egyáltalán nem nagy durranás:D Ha mindenképp erősödni akarsz csak a többieket tudom ismételni: fekvőtámaszozz otthon egy keveset,
2008. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Kétszer is sajnállak. Egyrészt, hogy jövő héten menned kell suliba. Szegény, mi meg élvezzük a szünetet. Na, de mindegy. Én lány vagyok, és nem tudok egy fekvőtámaszt sem lenyomni. Ez teljesen komoly. Nálam valami gond lehet, mert van karizmom, de a fekvőtámasz nem megy. Ez egyátalán nem égő. Nem fognak kinevetni az osztálytársaid, hidd el. Gondolom elsős vagy középiskolában. Hidd el, ez nem érdekli ott az embereket. És lehet, hogy nálatok is úgy lesz, ahogy nálunk is volt. Egyszerre kellett mindenkinek csinálni, és aki meg tudott csinálni tizet, annak beírta a tanárnő, hogy sikerült a maximumot megcsinálni. Persze, hogy mindenki azt mondta, hogy sikerült a tíz (én is ezt hazudtam), mert a tanár nem számolta. És ezen aztán nem múlik semmi. Szóval fel a fejjel!
2008. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem, 8.-os vagyok és fiu, egyébként meg olyan hulladék osztálytársaim vannak hogy..........Azok már azon is nevetnek hogy milyen a hajam.Szóval egy szar osztály, és kinevetnének.Egyébként nem érdekelne.
2008. okt. 24. 21:26
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó válaszoló vagyok.

Sajnálom, hogy ilyen osztályod van. De ne foglalkozz velük. Tudom, hogy nehéz. Én is céltáblája voltam nagyon sok régi osztálytársamnak. De gondolj arra, hogy már csak egy év, és új közösségbe kerülsz. És tényleg ne érdekeljen a véleményük. Hagyd rájuk. Ők még ott tartanak, hogy azt hiszik ezek a dolgok a fontosak. Pedig nem. Ők még gyerekek. Te azzal tudod megmutatni, hogy értékesebb ember vagy, hogy nem húzod fel magad azon, hogy beszólnak. Te csak 10 fekvőtámaszt tudsz. Aztán akkor mi van? Lehet, hogy te finomabbat főzöl, vagy jobb a humorod, jobban bejössz a csajoknak, jobb szíved van, gyorsabban futsz és így tovább.

Gondolj arra a másik száz dologra, amiben meg te vagy jobb.

2008. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hát szerintem sokan 10-et se tudnak. legalábbis nálunk az osztály nagy része 12-nél már összehullott...
2008. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat 1000 hála nnnagyon köszönöm,azért majd megprobálok többet kihozni magamból mint 10.
2008. okt. 25. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!