Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez hatásos edzésterv lenne?

Ez hatásos edzésterv lenne?

Figyelt kérdés

Kedd: Mell+Bicepsz

Csütörtök: Hát+Tricepsz

Szombat: Váll+Csukja+Láb


2010. ápr. 14. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ha igazi erőemelő lennél,akkor nem írtad volna le h guggoltál már 240 be?? idiótaa állat,

alapozáson Kathi Béláék 320 ba guggolnak..alapozáson!!!

ajánlom a [link] adásokat.

meg az erőemelők nem ilyen beképzeltek...meg talán nem konyítanak annyit a testépítéshez szerintem,legalábbis a fő erőemelő Mészáros Laci is elismeri,hogy zsemlével is 300 at nyom ruha nélkül:)

mert eddig nem tudta hogyan kell táplálékozni,de mióta a scitechez csatlakozott felvilágosította a Vörös..ű

egyébként ő is 300 ba guggolgat,igen ő testépítő!!

tehát vegyél vissza az arcodból,amihez nem értesz,ahhoz ne szólj hozzá!!

menjél edzeni és zabálj,hogy egyszer tényleg erőemelő légy, én őszintén kívánom neked,de ilyen hozzáállással nem fog menni,tanulj egy kis alázatot,ebbe a sportban nincs arcoskodás!

2010. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy koléga?

Én 18 Te?

3 éve edzek és 2 éve nyomom az erőemelő edzést! 18 évesen nem rossz eredmény szerintem... na de mind1. Nem vagyok büszke rá mert nem vagyok egyedül ilyen genetikával megáldva, csak nem sokan használják ki... tény hogy az erőemelők általában nagyobb sulyt képesek megmozgatni, legalábbis szerintem. Ígyis már érzem a hátrányait az izületeimben és izomfájdalmam is folyamatosan van. Ne gondold azt hogy tudatlan vagyok légyszives, csak nekem a kezdő edzésem olyan volt amit leírtam... Felhúzásnál már annyi erőm is alig marad hogy leedzem a hátat... de van edzőm és nem adhatom fel. NEMIS AKAROM!!!

2010. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
és énis érzem az edzés iránti kötődést nekemis megvan az örööm ha edzhetel , kellő motivációval állok a versenyekhez és az edzéshez is! egyébként elég felületesen írta le az edzéstervét ahoz hogy megállapíthasúk hogy jó-e!
2010. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

én nem gondolom azt hogy tudatlan vagy,olvasd el hogy mit írtál nekem

hány éve nyomom,meg h guggoltál e már ennyibe ,meg hogy nem tudom kivel beszélek stb...


az eredményeid jók természetesen,csak menj tovább,és alázat,semmi beképzeltség,és még sokra viheted,ha tényleg ilyen súlyokkal dolgozol! hajrá

2010. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

hát köszi, énis neked.

de egyébként aki evvel a sportal foglalkozik legyen testépítő, vagy akár erőemelő, mindenki beképzetnek tartja:) nem mondom h nincs beképzelt de vanis aki az

sok az előítélet ez a lényeg

2010. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
erőemelő vs testépítő :D valaki adna valami használható választ?
2010. máj. 5. 19:03
 17/17 anonim válasza:

[link]

Ezt olvasd végig :)

2011. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!