Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez hatásos edzésterv lenne?

Ez hatásos edzésterv lenne?

Figyelt kérdés

Kedd: Mell+Bicepsz

Csütörtök: Hát+Tricepsz

Szombat: Váll+Csukja+Láb


2010. ápr. 14. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Aha az.
2010. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hát a lábat tehetnééd külön napra,a hátnak is adhatnál egy napot, hát-csuklya


váll-tric


láb-vádli

2010. ápr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Osynho ***** válasza:
Hát ezt konkretizálhatnád azért... Én is hasonlóan bontom szét az izomcsoportokat, de jó lenne tudni, hogy pontosan milyen gyakorlatokat végzel, milyen súllyal, széria-, ismétlésszámmal.
2010. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik az edzésterv, de ha kedden mellre nagy izomlázad lessz akkor az hátazásnál nagyon fog feszülni.
2010. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hétfő Mell, bic

Kedd Hát, váll, csukja

Szerda pihenő!

Csütörtök Láb, ezen a napon mehetnek kiegészítőnek has, és alkar gyakorlatok is

Péntek tric bic

Szonbat és vasárnap pihenő..

kérdés e-mail cím...

2010. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

2 bicepsz edzés??


a láb mellett meg mégh aléjkar? alkar egy kezdőnek??mert nem kap eleget bic,tric,hátnál mi??


idióta állat!! egy f.asza lábedzés után megnézném te mit tudnál csinálni még

2010. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

az utolsóhoz szólok!

erőemelő vagyok B+ és rendesen nyomom a láb edzést nem úgy mint a legtöbben! Lemerem fogadni h te nem gugoltál még 240 kg-val ugye? Húztál már fel 270-et? Fekve nyomtál már210-et???? Ez a nagy kérdés ! Kép bicepsz egy kezdőnek? Mert kb olyan elcsökevényesedett lehet a bivepsze mint neked, alkar meg mindig kell és jobb lenne ha nem okoskodnál mert nem tudod hogy kinek beszélsz. Tisztelettel megkérdezném hogy mióta vagy ebben a sportban???

2010. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

kisbarátom:) superbodys versenyző vagyok,és elmondom neked,hogy a Vörös Zolitól kezdve a Bognár Gergőig egyik sem edz alkart.. a másik,hogy ő nem erőemelő,gondolom testépítő edzést szeretne,és igen guggoltam már ekkora súlyba testépítő edzéssel,írj privátba,és ott megbeszéljük kihez van szerencsénk:)

mindenesetre szerintem ne találj ki ilyeneket,hogy te erőemelő vagy és ilyesmi,mert az erőemelők egyáltalán nem edzenek 2 szer bicót egy héten

2010. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

[link]


itt vannak az erőemelő szintek,még ezzel is jócskán elmaradsz barátom, ruha nélkül nyomtam ennyit mint te,de nekem a testépítés a célom,és a superbody abszolútmegnyerése,küldök képet,és te is küldhetsz,és aztán kiderül,hogy ki néz ki jobban.

heti 2 bicepszedzés egyáltalán nem kell egy kezdőnek,pontosan mivel cérnavékony ezért kalóriatöbbletre van szüksége te idióta,ne arra ,hogy túledze magát az első héten.

2010. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

a másik meg,hogy rendes hátedzésen,megnézném még ki nyomna le egy vállt,főleg ha erőemelő stílusban edz,mert ugye felhúzás az alap,és mire maxig felmegy..

és akkor a lehúzás,evezések stb

a láb és a hát a két legnagyobb izomcsoport,bőven elég arra a napra az az egy izom.

a felhúzástól a bicepsz,illetve a hátgyakorlatok,tricepsznyujtás rúddal meg oly mértékben kap az alkar,hogy kezdő szinten nincs értelme edzeni az alkart.

2010. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!