Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire lehet hatásos ez az...

Mennyire lehet hatásos ez az edzésterv? (ha jól csinálom)

Figyelt kérdés

Hétfő:80fekvő(20x4) 80felülés(20x4) bicepsz,tricepsz(ezeket kézi súlyzóval)


Kedd:erdőbe futás


Szerda: 80 fekvő 80 felülés, mell és még egy kis bicepsz,ticepsz


Csütörtök: esetleg még1x futás(de ez lehet kimarad)


Péntek:80 fekvő 80 felülés váll, mell



Nem tom mennyire jó ez de ha valamit javítani kéne akkor pls szóljatok:) elég kezdő vok amúgy 1óra elég naponta?


2010. jún. 7. 18:30
 1/9 clint ***** válasza:

hát fittentartásra jó, azon kívül nem értem mit szeretnél???

Milyen hatást akarsz????

2010. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bemelegítésnek majdnem jó...
2010. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát főleg szálkásodni akarok meg hasra meg mellre szeretnék egy kis izmot.
2010. jún. 7. 19:23
 4/9 A kérdező kommentje:
jah és konditerembe most nem járhatok gerincem miatt:S:S de valamit írhatnátok hogy mit csináljak nem csak annyit hogy szar:)
2010. jún. 7. 19:25
 5/9 clint ***** válasza:

mi baja a gerincednek? Ha gerincferdülés akkor épphogy ajánlott a konditerem...

Mint mondtam fittentartásra jó, de izomnövelésre nagyon kevés... szálkásításra is jó lesz sztem.

2010. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a szálkásítás vagy a tömegnövelés az étrenden múlik...

nemtudom mi baja lehet a gerincednek deha tudsz fekvőzni meg felülésezni akkor sztem eltudnál menni a kondiba is, de itt csak a lustaság van...

www.body.builder.hu alapismereteket átolvasod és mehetsz a kondiba

2010. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazából nem lustaság:D mert ha lusta lennék akkor nem kéziznék nh mnid1. nekem az lenne a lényeg hogy tudjak a hasamra felvinni egy kis izmot meg a mellemre. Tavaly nyáron itthon is szépen ki tudtam a karomat formálni. De sajnos jött a gerincprobléma(azaz nem is gerinc hanem valami olyan vírus volt a szervezetembe ami akkor fejlődik ha én sportolok és megtámadja a vesémet:S:S és a vesémnél fájt és azt hittük gerincprobléma. de mostmár szerencsére kiment belőlem szóval minden rendben:) és am ne úgy képzeljeek el aki egész nap gép előtt ül és nagy hája kövér mert nem ilyen vagyok :)
2010. jún. 7. 19:47
 8/9 anonim válasza:
Minden másnap szabad csak gyakorlatokat végezni, hogy az izmoknak legyen idejük pihenni. Pl hétfő,szerda,péntek futás, + 1 alkalom konditerem, vagy amihez kedved van. Ha a gerinced megsérült vagy gerincferdülésed van akkor speciális gyakorlatokat keress! Szakorvosod kérdezd meg róla. Nem utaltak be kórházba gyógytornára? Ott megtanulhatnál rá pár dolgot.
2010. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 clint ***** válasza:

Na ez azért nem igy van, hogy minden másnap kell... Ez az előttemszolónak szólt...

A lényeg, hogy valóban pihenni kell az izomnak, és nem jó ha többször edzel egy izomcsoportot egy héten...

Minimum 5 nap kell regenerálódni... A melled igazából nagy súlytól fejlődik.. sőt néha ugysem. Én pl 185 kg-ot nyomok ki fekve ami igen erős , de pl a mellem nem nőtt az elmult 1 évben... Fekvőtámasztól abszolut nem fog. Én nem elvenni akarom a kedved a mozgástól, mert hajrá, jó dolog amit csinálni akarsz, csak az izomnövekedést azt ne igy akard elérni... Szálkásodni ilyen mozgással le tudsz, a hasad is izmosabb lehet, mindössze ideje odafigyelni a kajára!!!

2010. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!