Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Verekedni fogok mit csináljak?

1ceMan kérdése:

Verekedni fogok mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 vagyok akivel verekedni fogok az is annyi pár hónappal idősebb nálam.Én 167cm ö egy fél fejjel magasabb olyan 175kb.Ö neki voltak balhéi az egyik volt osztálytársammal verekedett és ö ütött először aztán a földre került és vesztett is ennyit tudok.És neki úgy hallottam nagy a háttere.Nekem nincs hátterem.Ö vékony nem túl ilyen nagy fajta én is ilyesmi vagyok kicsit izmos vagyok azért.Egy suliba járunk.Nagyon el van bízva hogy nyerni fog ez előny lenne nekem ha elbízza magát?Amugy van önbizalmam nagyon nagy és az elmúlt hónapokba nem tudtam kivezetni a feszültséget.Pár napja az anyajegyemnél műtöttek pont ezért meg fogjuk várni hogy begyógyuljon.Esetleg számíthatok arra,hogy ha vesztésre áll akkor besegítenek neki?Emberekkel jön szerintem.Cinkes lenne ha megverne?Amugy egy suliba járunk.Én judora járok másfél hónapja.Mit csináljak?Hogy kezeljem hogy csináljak hogy nyerjek?Mindenki kérem segítsen nekem!Előre is köszönöm!

2014. dec. 21. 21:27
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Az egyenes alatt nem a mae gherit értem, csak egy sima lendítést a levegőbe. Nem is kell több a csodához, egy olyan betalál, akkor a srác napokig jegeli a golyszikat.
2014. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!