Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Verekedni fogok mit csináljak?

1ceMan kérdése:

Verekedni fogok mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 vagyok akivel verekedni fogok az is annyi pár hónappal idősebb nálam.Én 167cm ö egy fél fejjel magasabb olyan 175kb.Ö neki voltak balhéi az egyik volt osztálytársammal verekedett és ö ütött először aztán a földre került és vesztett is ennyit tudok.És neki úgy hallottam nagy a háttere.Nekem nincs hátterem.Ö vékony nem túl ilyen nagy fajta én is ilyesmi vagyok kicsit izmos vagyok azért.Egy suliba járunk.Nagyon el van bízva hogy nyerni fog ez előny lenne nekem ha elbízza magát?Amugy van önbizalmam nagyon nagy és az elmúlt hónapokba nem tudtam kivezetni a feszültséget.Pár napja az anyajegyemnél műtöttek pont ezért meg fogjuk várni hogy begyógyuljon.Esetleg számíthatok arra,hogy ha vesztésre áll akkor besegítenek neki?Emberekkel jön szerintem.Cinkes lenne ha megverne?Amugy egy suliba járunk.Én judora járok másfél hónapja.Mit csináljak?Hogy kezeljem hogy csináljak hogy nyerjek?Mindenki kérem segítsen nekem!Előre is köszönöm!

2014. dec. 21. 21:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

16 éves roma bedühödik 1 ütés után, aztán megkéseli.


Erkölcsi és fizikai győzelem.


Az ilyen bunyók egyébként semmiféle győzelmet nem tartogatnak. Mindig csak vesztesek vannak. Kik előtt győznél? 16 éves kölykök előtt? Önmagad előtt?


Az egész kamu. A 16 éves gyerekek nem számítanak, a barátaid nem azért vesznek emberszámba, mert tudsz agresszív lenni. A többiek nem számítanak. Az egód sem számít.


Inkább tanulj bunyózni, de ne használd. Majd ha meg akarnak ölni, akkor használsz gázsprét, vagy ököllel/viperával levered az ember állkapcsát. De komolyan, biztos nem akarod ennyire bántani a kis kölyköt. Ha meg nem akarod igazán bántani? Akkor ne süllyedj le cigók szintjére.

2014. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

szúrja le tollal? nem tudom eldönteni, hogy neked most egy balhéd se volt életedbe vagy iskolába nem jártál..


egyébként ha csak azért akarsz vele verekedni, hogy megmutasd nem hagyod magad csesztetni akkor ess neki ott helyben mindenki előtt, nem kell gondolkodni azon, hogy erősebb e nálad és ha tapasztaltabb is legalább így lesz valamennyi esélyed, most meg kimenni már hülyeség, valami miatt amire már talán nem is emlékszel és csak azért mész ki, hogy neki megfelelj, nem azért, hogy leszálljon rólad

2014. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne szúrná nyakon egy tollal? Vagy karon?


Most győzni akar vagy sem?

2014. dec. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
talán mert veled ellentétben képes megkülönböztetni egy átlagos iskolai balhét attól, hogy 4 c4gány körbeáll és agyon akarnak szurkálni..
2014. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Átlagos iskolai balhéban is az életére törhetnek, akár még véletlenül is. Mindenképpen testi és pszichológiai erőszakot használnak ellene. Nem kötelező védekeznie, el is kerülheti. Ha felveszi a harcot, ne veszítsen mert a vesztes harcok értelmetlenek. (Még a győztesek is sokszor)
2014. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
12%

Ez is eszembe jutott

https://www.youtube.com/watch?v=wTfdxU1JoEY&t=1m45s



Egyenlő küzdelemben képzetlen embernek lópikula esélye van nyerni. Ha már verekedni akar (ha nem akarna akkor nem csinálná) és győzni is akar, akkor ne késeljen, de simán megfoghat egy golyóstollat és szépen az oldalába/combjába. Így győzni fog. Ő akarta így? Nem, belekényszerítették. Ennyi. Szilvásbuktát mert azt szeretem.

2014. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
igen az életére törhetnek csak az nem úgy történik, hogy egyszer kicsit jobban összeszólalkoztok és emiatt kimentek egy előre megbeszélt időpontban verekedni 1v1-ben hanem 3-4-en folyamatosan napi szinten ütik vágják és lelki terrorba tartják, a leírtak alapján pedig nem erről van szó.
2014. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

1 a judo az jó cucc.

2 de másfél hónap alatt kb bukfencezni se tanulsz meg

3 ha meg nem tudsz/félsz verekedni, akkor minek arcoskodsz?

4 a megoldás annyi, mindig azt mondod,, hogy nem gyógyult be az anyajegyed, addig meg edzel mint a gép, lenyomod a gyereket, és tiéd lesz a dicsőség, hogy megvertél egy 16 éves gyereket.

2014. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Kimennek egy előre megbeszélt időpontban verekedni?


SZÁNALMAS


Pun.cik ahhoz, hogy lejárjanak normálisan boxolni.. és inkább amatőr kis egymás ellen szórakoznak. Aztán ha majd csúnyán megsérülnek (az idióták) akkor meg néznek..

2014. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"Aztán ha majd csúnyán megsérülnek (az idióták) akkor meg néznek.."


így van ezért kell a másikat nyakon szúrni tollal mert az sokkal biztonságosabb és semmilyen következménnyel nem jár a későbbiekben, amúgy az ilyen előre megbeszélt dolgokat én se nagyon értettem soha

2014. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!