Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedni fogok, és nemvagyok...

Asdnoname kérdése:

Verekedni fogok, és nemvagyok még tisztában mindennel. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Annyi lenne, hogy facebookon haver rakott fel egy közös képet velem, és egy 17éves srác (16vagyok) odakomizott, hogy g*ci vagyok. És kialakult a konfliktus köztünk és mondta, hogy azért, mert a buliba beugattam neki anno, de azt se tudom ki ez a gyerek, tehát ez biztos nem igaz, szerintem nem vagyok neki szimpatikus vagy irigy rám vagy nemtudom... És én meg ne mfogok becsi*skulni több ezer ember előtt facebookon, így kiáltam magamért és elvileg jövőhéten hétvégén majd úgyis látni fogjuk egymást városba. 4 hónapja járok kick-boxra és elég jól haladok benne, de sose volt még részem utcán verekedni és úgy ,hogy van földharc is meg minden... Elvileg haverjaim azt mondták ,hogy csak az arca nagy de viszont balhés gyerek és ilyen átlagosan verekszik. én 187 centi vagyok 70kg a gyerek szószerint a válamig se ér fel, mert láttam már 1x mikor haveromékkal voltam ott volt ő is,de akkor nem is szóltunk egymáshoz, tehát csak látásból ismerem tehát a feje teteje kb a válamig ér fel meg kb 60-70kg lehet így becslés szerint. szerintetek mennyi esélyem lehet 4 hónap küzdősport tapasztalattal, és test előnyökkel? Már megvan, annyiból jó nekem ,hogy hosszabb vagyok és kezem is tovább ér mint neki és a lábam is. Meg mikor támadjak, meg mennyire tuti esélyes ez a bunyó, nemvagyok megijedve, de azért izgulok, mert még sose volt utcai bunyóba részem. Meg attól viszont parázok télleg,hogy hogyha kikap a gyerek akkor jönnek a haverjai és akkor már esélyem sincs... Meg megvárjam míg ő üt elsőnek és legyek résen arra, hogy hátha kitudok térni mire nem sok esély van? Meg az első ütés után ha bekapnám akkor arra sok esély van, hogy kibírom és tudom folytatni úgy ,hogy leverem a gyereket? Meg én üssek elsőnek vagy várjam meg míg ő fog? Segítsetek mindenbe légyszives :) Meg nemtudom edzőmnek meg említsem ezt majd edzésen vagy ne?

2014. ápr. 6. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csinálj amit akarsz, mégis mit akarsz kérdezni?

Amúgy ha már muszáj, acélbetétessel rúgd tökön :)

2014. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne üss te először szerintem, mert lehet eleve nem is fog merni megütni, mert magasabb is vagy meg minden. Szóval csak ha ő kezdi, akkor folytasd, de jobb lenne ha első ütését úgy védenéd ki, hogy egyből lenyomod a földre hogy mozdulni ne bírjon, így nem kell verekedned, mégis te jössz ki győztesen. Az edződnek meg ne mondd hogy verekedni fogsz, esetleg kérj tőle olyan tanácsot hogy hogy lehetne rögtön földre vinni valakit.
2014. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ott vannak lent a kérdések, nem kellenek ilyen előnyök, meg tökönrúgni ezeket nem tudnám, mert annak semmiértelme ,ha azzal nyer az ember akkor számomra az nem nyertes
2014. ápr. 6. 20:56
 4/12 anonim ***** válasza:

edzőnek ne említsd, én cselgáncsoztam, ezért ki is dobhattak volna a csapatból

ne te üss elsőnek, mert akkor feljelentést tehet, ha ő üt elsőnek, és úgy agyalod meg, akkor foghatod jogos önvédelemre.

mindenképp vigyél havert/haverokat, mert

1. megvédenek, ha többen esnek neked

2. kelleni fog egy tanú, ha megpróbál feljelenteni, azt meg ne várd hogy az ő haverjai fognak tanúskodni, hogy nem te ütöttél először

2014. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kick-boxba nincs földharc és e téren ne mvagyok tapasztalt :S De állóharcba nagyon jó tudok lenni, mert volt már részem edzésen bunyóba és meglepően jól tudom az ilyet kezelni
2014. ápr. 6. 20:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha városba vagyunk mindig vagy 10-15en vagyunk, szóval ez nem parás, csak az a baj haverjaim is jóba vannak vele, és mondták páran, hogy bunyót akkor meg ilyenek, te hát uszítanak is direkt
2014. ápr. 6. 21:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy többen lesznek? Többen támadnak meg?
2014. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lesznek mellettem is emberek, csak én nem szeretem a konfliktusokat, amúgy benne vagyok abunyóba márcsak az kéne ,hogy ezt az izgulást legyőzzem magamba.
2014. ápr. 6. 21:03
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyedül attól félek, hogy barátnőm nem engedi, hogy verekedjek és itt mondja, hogy ne verekedjek meg ilyenek, a másik meg az ,hogy muterom ha ezeket megtudja nem lesz valami jó véleménye róla... Tehát a hátteremtől félek, hogy ez befolyásolni fogja.
2014. ápr. 6. 21:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Az izgulás nem fog elmúlni csak ha már túl vagy néhány verekedésen. Nyugodtan üss te először, ne várd meg hogy ő támadjon elsőnek mert könnyen lehet előhúz egy olyan trükköt hogy neked annyi. Az hogy te úgymond tisztességesen akarsz verekedni az nem jelenti azt hogy ő is. Utcai bunyóban amúgy sem jellemző a fair play, ha azt akarsz akkor inkább hívd el a ringbe egy szabályos mecsre. Vigyél magaddal haverokat akik ha kell segítenek és tanúskodni is tudnak melleted ha rendőrségre kerülne az ügy. Ja és ha rendőrség lenne belőle akkor bármi is történt mondjátok azt hogy ő ütött elsőnek. Nyilván ők is ezt mondanák ez esetben pedig két különböző állítás kerül szembe egymással. Bizonyítsák ha tudják.
2014. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!