Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van egy motorom azmi...

FarkasBence kérdése:

Ha van egy motorom azmi 70ccm-es azt még vezethetem 50-es jogsival? én ugytudom igen de nemvagyok benne biztso

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 16:02
 1/7 Nosco ***** válasza:
Nem vezetheted. Csak 50 ccm-ig vezethetsz. A 70 már fölötte van.
2013. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel 50-es jogsi, ezért csak 50 ccm-ig használhatod.
2013. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én szerintem úgy érti a kérdező hogy,van neki egy 50-es motorja ami gyárilag is 50-es viszont vett rá új hengert ami 70 köbcentis,ezáltal a papírokon még 50 köbcenti van írva,így vezetheti ? Ez engem is érdekelne.
2013. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vezetni vezetheted mivel benzinnel megy, DE: B-s jogsival 50 ccm-ig vezethetsz csak legálisan! Ha utólag átalakítod vagy valami, akkor az már ugye okirathamisítás, ha hamis adatok vannak a papíron! A rendőr se hülye! Ha akar, úgy is megbüntet. Persze lehet tuningolni, kasznit lecserélni hogy úgy nézzen ki mitn egy 50-es, de pl. hátsó dobfék vagy alvázszámra nem tudsz mit csinálni.
2013. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
utolsó: én úgy értem hogy veszel egy 50-es motort papírokkal,két üteműt és ha te raksz bele Power Szelepet azt a rendőr nem veszi észre mert benne van a motorban szerintem,esetleg veszel rá nagyobb karbit mert az nincs benne az okiratban szóval azt cserélhetsz.
2013. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Ha akar úgy is megbüntet, ha nem akkor nem. Ez rendőrtől függ, hogy épp mit néznek. Persze ha motornak vannak hivatalos magyar papírja az egy fokkal jobb, de sok olyan 70-100as motort árulnak, amik okmány nélküliek...
2013. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5ös vagyok,értem.
2013. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!