Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor most hogy is van ez?...

Akkor most hogy is van ez? Addig nem vezethetem a saját motoromat közúton?

Figyelt kérdés
Nah szóval a lényeg hogy megvan az elsősegély vizsga forgalmi kresz és most lesz meg a jogsim.Most kötünk kötelező biztosítást a robogóra.Állítólag attól a naptól számítva amikor megvettük a motort onnantól számolva napi 100ft ot kell naponta fizetni büntetést.Aztmondták ameddig ez nincs kifizetve addig nem mehetek a motorral közútra mármint a saját motorommal.Ez mostanra kb 25 ezer Ft.Ez igaz?
2010. márc. 3. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól olvasom? Segédmotor? 50 köbcentis? Akkor nem értem!Mijen büntetés???
2010. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen jól olasod

kitalálták hogyha nincs rá kötve kötelező és kötni akarsz rá akkor az adásvételi szerződés megkötésétől számítva naponta 100 Ft

2010. márc. 3. 22:04
 3/6 A kérdező kommentje:
valahogy így van
2010. márc. 3. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
ismét én.KAMU !Én minden évben március-április körül veszem elő ! Írok egy kamu adásvételit,bemegyek a biztosítóhoz,megkötöm és kész !A segédmotor KGFB-je napidíjas!A biztosítók NEM közlik egymással,mint a személyautóknál.Add el "papíron" apádnak,anyádnak stb.A K=H biztosító 30 év felett 2616 ft !lejön 2 hónap=kb2100
2010. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hali,a tegnapi v.ok !Rákérdeztem,mert bosszantott a dolog!Oké,jan 1-től ÍGY van!Autóknál 400/nap.A Qrv@ anyjukat!Szóval,a rokonságból valakivel írjatok adásvételit,/lehetőleg 30 év felett legyen/,még AZNAP menjen be egy biztosítóhoz kötni.Az előző tulaj KGFB-t nem nézik,+egymással sem-segédm.-nál.Érdemes üzembetartóit,vagy kölcsönadásit írni,ha baleset...esetleg.Itt számolhatsz _ [link]
2010. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat
2010. márc. 5. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!