Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek tőlem mennyire...

Repix kérdése:

Szerintetek tőlem mennyire elfogadható, hogy megszerettem a my little pony-t? Az egész egy-remixel meg képpel kezdődött Pl. My little creeper. Még mielőtt megkérdezné valaki NEM NEMVAGYOK HOMOSZEXUÁLIS. Szóval mi a véleményetek menyire normális ez.

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsőzör is *Brohoof*


Nézd a show-t is mert nagyon jó. De csak a Friendship is magic-et. A G4-es pony-kat, mert csak azok a jók.

Meg fogsz lepődni:


A show nézői TÖBB MINT 78% kamasz fiú és felnőtt férfi.

Évente Rendeznek eseményeket pl: Bronycon ahol összegyűlik egy csomó Brony, a show készítői, Youtube-ról pl: WoodenToaster, Living Tombstone, Mic the microphone zero és még sokan. Több mint 4000-ren voltak ott utoljára.


Teljesen normális. Nézz csak utána hány Brony van. Rohadt sok.


Hírességek közül és van pár brony:

Seth Green (family guy-ból)

Notch (ha már minecraftnál tartunk Notch brony)

Lady Gaga

Bill Clinton (3 kérdésre helyes válaszolt a rádióban az MLP:FiM-ről)

Yogcast

A Valve-tól, Bioware-tól és a Blizard-tól jó sokan Brony-k.

MINDENKI AKI PEWDIEPIE NYERTES ZENÉIT CSINÁLTA.

Nostalgia Critic

Weird Al


Lauren Faust egyik twitter bejegyzésében említette hogy Tom Cruise valószínüleg Brony.


Hater-ekkel ne foglalkozz. Nézd azt amit akarsz. Én például alig várom már hogy augusztusban jöjjön a 3. Évad.


Meg is nézheted mit fejlődött a sorozat a Brony-k miatt.

Az 1. rész még a barátok kereséséről szólt. Az utolsó (2. évad 25-26. rész) meg megszállták Equestriát és a Fő 6 (mane 6) megküzd ellenük. De nem spoilerezek ha még nem láttad.


EGYÁLTALÁN SEMMI PROBLÉMA HA NÉZED. Örülök hogy van itt még 1 Brony.


Aki azt mondja nem normális csak egyszerűen nem fogja megérteni és nem is akarja valamint valószínüleg semmit se látott a show-ból.


Majd írj Privátot ha akarsz beszélgetni a show-ról.


*Brohoof*

2012. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 X-atosz ***** válasza:
Szerintem ízlés dolga: ez normális. Én es szeretem. :)
2012. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Perfectrush válasza:

Örülök, hogy te is nézed a sorozatot. :)

Végre valami, ami nem csak agymosott idióta akció :D


Általában akik lehomoszexuálisoznak a sorozat miatt, még maguk sem láttak egy részt sem.


Másrészt, ha te ezt szereted akkor ne féld felvállalni.

Aki értelme úgysem ez alapján fog Téged elbírálni.


/brohoof


19/f

2012. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv a ménesben!

-/L

2013. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!