Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedni fogok, és nemvagyok...

Asdnoname kérdése:

Verekedni fogok, és nemvagyok még tisztában mindennel. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Annyi lenne, hogy facebookon haver rakott fel egy közös képet velem, és egy 17éves srác (16vagyok) odakomizott, hogy g*ci vagyok. És kialakult a konfliktus köztünk és mondta, hogy azért, mert a buliba beugattam neki anno, de azt se tudom ki ez a gyerek, tehát ez biztos nem igaz, szerintem nem vagyok neki szimpatikus vagy irigy rám vagy nemtudom... És én meg ne mfogok becsi*skulni több ezer ember előtt facebookon, így kiáltam magamért és elvileg jövőhéten hétvégén majd úgyis látni fogjuk egymást városba. 4 hónapja járok kick-boxra és elég jól haladok benne, de sose volt még részem utcán verekedni és úgy ,hogy van földharc is meg minden... Elvileg haverjaim azt mondták ,hogy csak az arca nagy de viszont balhés gyerek és ilyen átlagosan verekszik. én 187 centi vagyok 70kg a gyerek szószerint a válamig se ér fel, mert láttam már 1x mikor haveromékkal voltam ott volt ő is,de akkor nem is szóltunk egymáshoz, tehát csak látásból ismerem tehát a feje teteje kb a válamig ér fel meg kb 60-70kg lehet így becslés szerint. szerintetek mennyi esélyem lehet 4 hónap küzdősport tapasztalattal, és test előnyökkel? Már megvan, annyiból jó nekem ,hogy hosszabb vagyok és kezem is tovább ér mint neki és a lábam is. Meg mikor támadjak, meg mennyire tuti esélyes ez a bunyó, nemvagyok megijedve, de azért izgulok, mert még sose volt utcai bunyóba részem. Meg attól viszont parázok télleg,hogy hogyha kikap a gyerek akkor jönnek a haverjai és akkor már esélyem sincs... Meg megvárjam míg ő üt elsőnek és legyek résen arra, hogy hátha kitudok térni mire nem sok esély van? Meg az első ütés után ha bekapnám akkor arra sok esély van, hogy kibírom és tudom folytatni úgy ,hogy leverem a gyereket? Meg én üssek elsőnek vagy várjam meg míg ő fog? Segítsetek mindenbe légyszives :) Meg nemtudom edzőmnek meg említsem ezt majd edzésen vagy ne?

2014. ápr. 6. 20:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
[link] ahogy beleolvasgattam a válaszaiba, nem valami nagy szám csak arról ,hogy utálja mindenki meg, hogy elverték már, és hogy nagy balhésnak tetteti magát és arról híres, hogy többen mennek egy emberre :)
2014. ápr. 6. 21:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Vigyél bökőt nem muszály ütni ha szúrni is lehet.
2014. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!