Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Verekedni fogok mit csináljak?

1ceMan kérdése:

Verekedni fogok mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 vagyok akivel verekedni fogok az is annyi pár hónappal idősebb nálam.Én 167cm ö egy fél fejjel magasabb olyan 175kb.Ö neki voltak balhéi az egyik volt osztálytársammal verekedett és ö ütött először aztán a földre került és vesztett is ennyit tudok.És neki úgy hallottam nagy a háttere.Nekem nincs hátterem.Ö vékony nem túl ilyen nagy fajta én is ilyesmi vagyok kicsit izmos vagyok azért.Egy suliba járunk.Nagyon el van bízva hogy nyerni fog ez előny lenne nekem ha elbízza magát?Amugy van önbizalmam nagyon nagy és az elmúlt hónapokba nem tudtam kivezetni a feszültséget.Pár napja az anyajegyemnél műtöttek pont ezért meg fogjuk várni hogy begyógyuljon.Esetleg számíthatok arra,hogy ha vesztésre áll akkor besegítenek neki?Emberekkel jön szerintem.Cinkes lenne ha megverne?Amugy egy suliba járunk.Én judora járok másfél hónapja.Mit csináljak?Hogy kezeljem hogy csináljak hogy nyerjek?Mindenki kérem segítsen nekem!Előre is köszönöm!

2014. dec. 21. 21:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Leírom az egyik legnagyobb segítséget, amit adhatnak.


Szólj a tanárodnak, hogy milyen szerencsétlen gyerek jár az iskolába.


Kerüld el.


És menj el suli után boxolni, vagy szedj fel egy barátnőt, vagy csináld mindkettőt.

2014. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Bunyózni fogok és nem hátrálok meg!!Erre kérek válaszokat pls
2014. dec. 21. 21:36
 3/31 anonim ***** válasza:

a judoról iratkozz át ökölvívó edzésre,aztán pár hónap után már nem lesznek ilyen kérdéseid.

azt kell csinálnod amit ott tanítanak.


amúgy meg értelem szerűen ha te kapod el,ott ahol te akarod,te választod meg,hogy hol és mikor akarsz verekedni,te irányítasz,akkor nem lesznek ott a haverjai,mert nem lehetnek mindig vele és akkor kell elkapni.

ezért ritka balfa-sz dolog ha hagyod,hogy ő vagy a közösség diktáljon szabja meg neked,hogy hol és mikor legyen a bunyó.

2014. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
61%

Bunyó előtt szúrj egy tollat a nyakába.


Amúgy nevetséges, szánalmas kis kölyök vagy, ha bunyózni akarsz. Szüleid nem tanították meg, hogy ez baromság?


Menj el boxolni, ott legyen nagy a szád. Ott bunyózhatsz, senkit nem zavar majd ha vörösre verik az arcod. De másokkal inkább kerüld a bunyót, suliban.. ciki.

2014. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Emberek en sose akartam bunyozni!!!CSAK nagyon bunyozni akar!!És en nem fogok becsicskulni ennyi mindig kerultem a balhet legyszives segitsetek
2014. dec. 21. 21:58
 6/31 anonim ***** válasza:

Nem éri meg kölyök, ettől nem leszel nagyobb :) se menőbb, főleg ha a suliba csinálod, a csajok nem csípik az ilyet, mert egy idegbeteg vadállat jut róluk az eszükbe. Ha verekedni akarsz akkor ajánlom h menj el boxolni, egy jó tanács, ha elkapod gyomorszájon vagy orron onnantól tied a pálya, adjál neki, de profi legyél, és várj, figyeld a hibáit, mikor lent a keze üss, ne menj túl közel mert abból csak ölelkezős fetrengés lesz. Jegyezd meg az olyat a legkönnyebb kiütni, akit az érzelmei, a dühe és az indulatai vezérelnek!


Ja és suliból ki is vághatnak, szval ott ne te üss először.

2014. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
59%

Segítek: adok egy IDŐGÉPET amivel visszamész 6 évet az időben, és 5 év alatt rutinos boxoló leszel. Mégis milyen segítséget vársz?


Amúgy férfi vagy te? Milyen az, hogy mások rád erőltetik az akaratukat? Ha nem akarsz bunyózni akkor nem bunyózol, megmondod neki, elküldöd egy box edzésre és kész.


Ha nem tetszik neki, akkor leszúrod teljes erőből egy tollal, önvédelem volt, ennyi. Senki sem kényszeríthet bunyóra.

2014. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Mi a tököm ez a sok "szúrd le tollal" baromság? Szerencsétlen gyerek még csak soha nem is bunyózott, ti meg súlyos sérülést akartok okoztatni vele? Még ha megverik az sem lesz akkora trauma, mint hogyha leszúrja egy diáktársát.... Sok beteg állat.


Egyáltalán nem szégyen azt mondani, hogy nem verekszel, sőt, érett emberre vallana! Ha meg mégis neked megy rúgd herén aztán mondd neki, hogy "pusztulj, gurulj".

2014. dec. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó, tévedsz.


Egyrészt, én is írtam, hogy kerülje el. Vili?


2 hogy rúgna már tökön egy rémült, passzív gyerek egy agresszívabbat? Ugyan már.. viszont ha belevág egy tollat, akkor rögtön lezárja az egészet. Utcán nem ugyan ez van? Nincs finomkodás, mert akkor vesztesz. Lehet veszteni, max. meghalsz.


Vagy elég határozott és kemény vagy, vagy másokra bízod magad.. Kérte valaki, hogy kössenek beléd? Nem.

2014. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne halgass a sok puhapocsre,egy ferfi igenis alljon ki maga mellett es vedje meg magat.Nem azt mondom,hogy keresni kell a balhet,es kotekedni,de ha az eletbe olyan helyzetbe kerulsz,hogy valaki szekal,bant,akkor ne futamodj meg.Ez a legroszabb amit tehetsz,mert egy eleTre az a gyerek maradsz,akivel ezt meglehet csinalni,es ezert mindig elfognak nyomni.Hidd el,ha egyszer kiallsz magadert,tobbszor mar nem kell bizonygatnod,ha a gyereknek meg tenyleg ilyen "hire " van,akkor mindenki tudni fogja,hogy veled nem erdemes baszakodni...


De,hogy valami hasznos tanaccsal is szolgaljak,ha oda kerulsz,hogy tudod itt verekedes lesz a legfontosabb!!! TE USS ELOSSZOR! szembealltok es bang,lecsapsz neki egyet,azt se fogja tudni mi van,utod utod,egy 16eves gyerek 2-3utes utan sirva fog elrohanni,ideje sem lesz visszautni,ha foldre kerul,akkor tartsd ott,fogd le,es ordits a pofalyaba.Ez csak tovabb fokozza a sokkot. ha a tarsai kozbeavatkoznak,akkor az eleg szegyen,de benne van a pakliban,lehetoleg neked is legyenek ott barataid,vagy probald ugy intezni,hogy egyedul legyetek.

es meg 1jo tanacs,ezt veletlenul se az iskolaba csinald,ha te utsz elosszor,te szivod meg,viszont az utcan ennek pont az ellenkezoje ervenyes.

nyugodtan johetnek a kommentek,hogy en miert mondok ilyeneket egy 16eves gyereknek,de a gyokerek,akiket a suliba szekaltak,es inkabb igyekeztek szolni a a tanarnak meg apucinak,ne oktassanak az eletrol.


Sok szerencset!

2014. dec. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!