Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Verekedni fogok de nem igazán...

Verekedni fogok de nem igazán tudom, hogy hogyan kell?

Figyelt kérdés
Van 1 srác aki mindig szívózik a haverommal és velem. 18 éves vagyok és nem vagyok gyenge csak még nemnagyon verekedtem. Tudnátok valahogy segíteni hogy azért ne kapjak nagy verést. Győzelem,vereség mindegy de jövőhéten vége lessz.
2009. jún. 5. 13:35
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Pár tanács jól jönne
2009. jún. 5. 13:36
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen mutathatnál már példát arra, hogy hogy illik viselkedni. Ne süllyedj le az ő szintjére. A verekedés semmit sem old meg, csak azt bizonyítod be vele, hogy semmivel sem vagy különb nála és lehet, hogy később ennek lesz folytatása is, ha bosszút akar állni rajtad. Mi értelme van ennek?
2009. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, megvered és??? Ő annyiban hagyja aztán minden szép lesz? Jön majd a bosszú pár nagydarab cimborával aztán úgy megvernek, hogy magadra sem ismersz.
2009. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez, párbaj? Ne hülyéskedj az ilyennek semmi értelme. Ha egy csöpp eszed van, akkor hagyod a fenébe.

Mostantól akkor hetenként verekszel, mindenkivel aki felpiszkál?

2009. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
A többi kérdésemre 1 hétig nem jön ennyi válasz :)
2009. jún. 5. 13:56
 6/41 Fecc ***** válasza:
100%
Ne verekedj,röhögd ki az idiótát,am ha mégis verekedésre adnád a fejed,akkör ököl,eggyik kezeddel üss,másikkal védd az arcod,meg rugdalózhatsz is,gyomorszájba egyet.
2009. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
usd-vagd nem apad!!! :D
2009. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem felpiszkált. A 16 éves haveromat meg is verte és ''híres'' arról hogy keménygyerek a kisebbekkel de majd most meglátjuk.
2009. jún. 5. 14:14
 9/41 anonim ***** válasza:
91%
miért hibáztatjátok szegény srácot?ő nem keresi a bajt mint írta mindig kitért a szívózások ellenére!Neked meg azt tanácsolom mivel kitértél mindig azt hiszi gyáva vagy ezért csinálja a helyedben megvárnám míg egyedül marad suliban wc,öltöző sulin kívül hazafelé,vagy parkban és elé állva nyugodtan (ez fontos!)megmagyaráznám neki ha nem hagyja abba baja esik!hidd el vissza fog venni mert ez a tipus csak a gyengébbekel nagylegény.ha verekedés lesz a tökönrúgás vagy a gyomorszáj egyből lelohassza a harcikedvét.fejre,torokra ne üss soha és ha földre kerül eszedbe ne jusson belerúgni!ne feledd 18 éves elmúltál ha komoly sérülést okozol megbüntetnek(kivéve ha önvédelem vagy etnikum tagja vagy)ne hagyd magad mert sosem fog leszállni rólatok!
2009. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi de azért a tökönrúgást csak tényleg maximális önvédelem esetén vetném be hiszen csak nem akarom bántani a fiait :) Megverem én tisztán is de igazad van a gyomorszáj az tuti.
2009. jún. 5. 14:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!