Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Verekedni fogok de nem igazán...

Verekedni fogok de nem igazán tudom, hogy hogyan kell?

Figyelt kérdés
Van 1 srác aki mindig szívózik a haverommal és velem. 18 éves vagyok és nem vagyok gyenge csak még nemnagyon verekedtem. Tudnátok valahogy segíteni hogy azért ne kapjak nagy verést. Győzelem,vereség mindegy de jövőhéten vége lessz.
2009. jún. 5. 13:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

A bordák sokkal kellemetlenebbek. Egy jól elhelyezett ütés és utána már nem hiszem, hogy sok kedve lenne folytatni, csak éppen a fejed szabadon marad az ütés idejére úgyhogy ezt akkor érdemes bevetni ha blokkolsz egy ütést és egyből tolod különben könnyen szájbaverhet.

Orrcsont törés az instant könnyezés, nem fog kilátni a fejéből. Comb, térd ha nem tud lábra állni harcolni sem tud.

Állkapocs oldalról szerencsés esetben instant K.O.

Fejelést nem javaslom, annak technikája van és nem csak lestukkolom szt' jóvan. Vannak nagyon jó belharc technikák is de ezt jó hosszú lenne leírni...

Egyébként ha tapasztaltabb nálad ebben és nincs küzdősportban múltad akkor nagyon vigyázz mert a technika sokkal többet jelent az erőnél...

Konklúzió: Inkább próbáld elkerülni a dolgot mert semmi jó nem származik belőle, és könnyen lehet belőle rendőrségi ügy... És lehetőleg a jövőben ne kezdeményezz ilyet. Az rendben ha éppen csépeli a haverodat és lecsapod, de hogy így párbajra hívni...

2009. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Ne betonon verekedj, mert ha adsz egy sallert és elterül, bevágja a fejét úgy hogy ott marad ,oszt' mehetsz a börtönbe
2009. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Az ilyen "verekedések" általában eszetlen hadonászásból állnak. Pár lila folt meg esetleg vérző orr és ennyi.

Ha én mennék oda lehet oda kellene figyelni hogy beton vagy nem beton, de nekem van már pár év tapasztalatom...

Nem kell besz*rni elcsattan egy-két füles és elmegy tőle a kedvük...

2009. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Én viszont baromira nem értem hogy ez hogy kerül a Sport kérdések közé.
2009. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Írnál még pár dolgot úgylátom te asztán tényleg értessz hozzá.
2009. jún. 5. 15:36
 16/41 A kérdező kommentje:
Miért te hova írtad volna?
2009. jún. 5. 15:42
 17/41 anonim válasza:
36%
hát, ha csak leakarod nyugtatni / megleckéztetni, akkor a kezed oldalával vágd torkon. de vigyázz ne hogy nagyon erősen mert megfulladhat. ezzel biztosan "lefegyverzed" és nem fog ugrálni mert nem is fog tudni.
2009. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy leírásból nem lehet megtanulni, és sok gyakorlás kell mert hiába írok neked jókat úgyis az adrenalinlöket miatt el fogsz felejteni mindent és eszetlenül hadonászni.

Ez csak évek alatt fejlődik az emberben olyan szintre, hogy gondolkodás nélkül blokkolsz és ütsz a másodperc tört része alatt.

És az a másik része hogy az ütést állni is kell, ennek is vannak technikái de szintén nem lehet elmagyarázni, főleg nem megtanulni öt perc alatt. Inkább kerüld el az a leg biztosabb.

2009. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

"hát, ha csak leakarod nyugtatni / megleckéztetni, akkor a kezed oldalával vágd torkon. de vigyázz ne hogy nagyon erősen mert megfulladhat. ezzel biztosan "lefegyverzed" és nem fog ugrálni mert nem is fog tudni."


Ezzel az a baj hogy könnyen belehalhat ha erőset üt ha nem akkor meg semmit nem ér. Szóval egyáltalán nem ajánlott csak ha az élete forog kockán és nincs más kiút.

2009. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
legalább azt magyarázd el hogyan kell állni az ütést mert erre nagyon kíváncsi vagyok
2009. jún. 5. 15:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!