Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Verekedni fogok de nem igazán...

Verekedni fogok de nem igazán tudom, hogy hogyan kell?

Figyelt kérdés
Van 1 srác aki mindig szívózik a haverommal és velem. 18 éves vagyok és nem vagyok gyenge csak még nemnagyon verekedtem. Tudnátok valahogy segíteni hogy azért ne kapjak nagy verést. Győzelem,vereség mindegy de jövőhéten vége lessz.
2009. jún. 5. 13:35
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
amugy minden nap hasizom,fekvotamasz...
2010. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Járjál kick-boxra mert ha odajársz utána nem fogsz félni a verekedéstől.Megtanítsák hogy ne félj vagy megvrnek
2010. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
verekedni csak az utcán lehet megtanulni, arra semmi nem készít fel, hogy milyen ha te hirtelen egy balhéba csöppensz, ahol a pulzusod 220-on, és elvesznek a tanult kismotoros reflexeid... ezen a nagybetűs tapasztalat segíthet...
2010. szept. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
Ember én 13 éves vagyok.A haverok mindig piszkálnak de sosem verekszem.egyszer volt hogy olyan ideges lettem hogy verekedtem.De annak nem lett jó vége szegény csávó nagyot kapott a pofájára azóta se szekál.szóval üsd vágd nem apád
2010. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
Az eddigiekhez hozzáteszem, hogy addig nem fog elmaradni ez a gyerek, amíg el nem ijeszted!...Olvasd az eddigieket! Annyit hozzátennék, hogy ha váratlanul, vagyis nem számít rá hogy neki mész, akkor egy kis ideig használd ki ezt az előnyt! Sok szerencsét! :D
2011. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
bal horog aztan jobb egyenes vagy ha nagy a haja kabd el huzd a fold fele es suricsel fel egyet terdel tuti siker :)
2011. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
Sztem a hagyd a fenebe az egeszet. Meny oda hozza mond meg hogy te nem akarsz bunyot eggyezzetek meg maskent. De azert ha hozzad ut ne hagyd magad.Sztem a bunyo nem old meg semmit . A vesztes hozza a haverokat es oszt ugy osszevernek hogy azt sem fogod tudni hogy fiu vagy vagy lany.
2011. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
Álj szemben vele és üssed ahol éred. Lehetőleg a fejét és a hasát.
2011. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Ha csak szívózik veled azért nem kell agyonverni, elég ha ellököd, de úgy hogy essen fel, ha felál és odajön keménykedni 1 pofon jobbról 1 balról, ha még mindig ellenkezik akkor megfogod a válát auluról és hasbatérdeled.
2011. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

3 évvel később: nah mi volt :)

2009-be írtad 2012 van mit csináltál vele?

2012. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!