Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Verekedni fogok de nem igazán...

Verekedni fogok de nem igazán tudom, hogy hogyan kell?

Figyelt kérdés
Van 1 srác aki mindig szívózik a haverommal és velem. 18 éves vagyok és nem vagyok gyenge csak még nemnagyon verekedtem. Tudnátok valahogy segíteni hogy azért ne kapjak nagy verést. Győzelem,vereség mindegy de jövőhéten vége lessz.
2009. jún. 5. 13:35
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Pl gyomornál/bordánál felfeszíted az izmot, és nem szorítod be a levegőt(nem tartod vissza a lélegzeted) pl a boxolók is ezért szoktak "sziszegni", mert valamennyire azért benyomódik a hasfal és nem szabad beszorulnia a levegőnek, mert akkor rosszul leszel.

Fejnél pedig száj szorosan zárva, ha megütik az állad leharaphatod különben a nyelved vagy a fogaidnak eshet baja amikor nagy erővel összekoccanak.

Fej leszegve ezzel véded az álladat továbbá ha bekapsz egy ütést kisebb az esélye hogy hátra csapódik a fejed ami nem jó mert egyensúlyvesztés léphet fel plusz a védekezésed is szét fog esni és akkor ha jön a következő akkor vége...

De lehetőleg próbálj kitérni az ütések elől.

Továbbra sem javaslom, hogy verekedj mert ha tapasztaltabb nálad és nem ijed meg akkor meglapíthat könnyen.

Nézz szét youtube-on az "MMA" címszó alatt.

El fog menni a kedved a verekedéstől.

2009. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Az MMA-t szeretem NÉZNI :) Régen jártam edzésre de már nem tudom hogy mi volt a neve de megtanultam hogyan kell igazán ütni meg rúgni.Néha haverokkal elmegyünk terembe de ott van MMA kesztyű fogvédő meg ilyesmi. Azért írtam mert ebben az utcai bunyóban nem vagyok ott. A srácot láttam már vererekedni és tudom hogy az a ''technikája'' hogy megy és üt-üt-üt néha fejel.Eszébe sem jut olyasmi hogy blokkolni.
2009. jún. 5. 16:34
 23/41 Fecc ***** válasza:
100%
Tudod mit:) Adj neki egy orbitálisan nagy medvepuszit:D utána szájba verheted:D nem fog elfutni,azt garantálom.
2009. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
7%
18 évesen az interneten akarsz megtanulni verekedni:D szánalmas egy szerencsétlenség lehetsz....
2009. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Úgylátom de meg 1 észlény vagy a 33 százalékoddal
2009. jún. 5. 17:54
 26/41 anonim ***** válasza:
72%

OOOhhh...hát ha tudnám előre h csak jön és ütütüt, rugnék rá egy tolót és a következő hullámnál kilépnék és lengőborda...de az a baj ezt igy tényleg nem lehet...

Annyit tanácsolok, h ha ütütüt szökkenj ki oldalra, ne állj bele az ütésekbe mert pusztakéznél az elég fájdalmas tud lenni...

igy tudván h darál a kezeivel, legjobb lenne ha elkapnád és megtérdelgetnéd(írtad h erős vagy)...

de igazából annak is igaza volt aki írta, h az adrenalintól elfelejted ezeket...

De az tényleg fontos h a darálásnál bele ne nézz egy ütésbe...Vigyázz magadra!!!

2009. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy eddig nem írtam. Köszi szépen a segítségeteket , megvártam míg egyedül van és kicsit ráíjesztettem. Azóta nincs semmi gond és másokkal is normálisabban viselkedik. Szóval happyend.
2009. jún. 21. 11:38
 28/41 anonim válasza:

Nah helló!


1 tipp. Ne várd meg az első bekapott ütést,mert lehet, hogy kifekszel. Vágd orrba, hogy megszédüljön, akkor utána még eggyet, és ha lennt van a földön akkor jól rugd fejbe. Én is így szoktam, eddig mindig bejött. :D

2010. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
hát én 3. eve karatezom szentem ha jóval keményeb mint te a haverooodal verjétek meg de ha nem akk meny oda ijászrá ettöl megijedd de ne enged hogy felpörögjön az adrenalinod mert akk ösze vissza lesz a bunyo ha megijedt lökrá egyet és beszélges el vele mért csinál ijeneket ha meg vissza lök fogjra ak kezére huzd hátra teljes erödböl ettöl majd nem elesik tiszta erödböl rugd lábom de ne törd el ettöl megbénul buktasd el es a földön beszelges vele ha nem engedelmeskedik anyi rugás a fájos lába ja es ne okoz fejre bordára nyakra ütest mert börtön egy jo tanács!
2010. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
en 2 eve jarok kyokusinra(karate).13 eves vagyok es szerintem eloszor beszelj vele de ha nem akkor amikor 2en vagytok egy szep egyenest behuzol neki gyomorszajra!(csak mertekkel mert en edzesen jartam igy hogy harcoltunk es nem vedte ki a masik en pedig igen erosen utottem!!szerencsetlen kifekudt es aztan nagy nehezen el kezdett szuszogni!tehat gyomorszajba majd sipcsonttal combba rugod(ezt gyakorolni kell)garantaltan kifekszik!mint egy felmosorongy!
2010. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!