Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni? Ez az...

Hogyan tudnék lefogyni? Ez az edzésterv jó?

Figyelt kérdés

Kb. 45 percet szobabringázok és 15 súlyzózok heti háromszor, vagy négyszer. Igazából a napi kalóriafogyasztásom az mindig jóval kevesebb, mint amennyit elégetek.

www.kaloriabazis.hu oldalon vezettem hetekig, olyan 1000 és 2000 elégetett kalóriát írt ki általában. Elsősorban azért kérdezem, mert kb. két hónapja követem ezt az edzéstervet, és egy grammot nem fogytam.



2014. szept. 6. 20:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Akkor igen.
2014. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Naugye.
2014. szept. 6. 22:07
 23/26 anonim ***** válasza:

Akárhogy is valamit márpedig elszámoltál! Egész egyszerűen nincs olyan, hogy valaki tartósan kalóriamínuszban van és nem fogy, ilyen nem létezik, ellentmond a természet törvényeinek!


Ez egyébként teljesen független attól, hogy miből vitted be a kalóriákat. Ha csak csokit és csipszet eszel egész nap, de kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elhasználsz, akkor is fogysz!

2014. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
De van egy csomó betegség, ami ilyen tüneteket okoz. Például a pajzsmirigy rendellenességek.
2014. szept. 6. 22:11
 25/26 anonim ***** válasza:

Mi ez a naugye?

Az igent arra írtam, hogy akkor lehet több az alapanyagcseréd, de akkor sem 3000 fölött. ÉS akkor sem vagy kalória mínuszban, hiába írod. Ha abban lennél akkor fogynál. Nem? De! Naugye! :)

2014. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A pajzsmirigy alulműködés lelassítja az anyagcserét, vagyis lassabban tudja a szervezet elégetni a kalóriákat.

Mindettől függetlenül a fentebb leírtak igazak, ha az elégetettnél kevesebb kalóriát visz be valaki, akkor fogyni fog.

2014. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!