Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni? Ez az...

Hogyan tudnék lefogyni? Ez az edzésterv jó?

Figyelt kérdés

Kb. 45 percet szobabringázok és 15 súlyzózok heti háromszor, vagy négyszer. Igazából a napi kalóriafogyasztásom az mindig jóval kevesebb, mint amennyit elégetek.

www.kaloriabazis.hu oldalon vezettem hetekig, olyan 1000 és 2000 elégetett kalóriát írt ki általában. Elsősorban azért kérdezem, mert kb. két hónapja követem ezt az edzéstervet, és egy grammot nem fogytam.



2014. szept. 6. 20:21
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
De azt tudják, hogy melyik étel kb. hány kalória lehet...
2014. szept. 6. 21:29
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem, mert azt honnan tudnák, hogy az a kaja pontosan hogy készült? Úgy értem, hogy lehet a babgulyást is ezerféleképpen elkészíteni, zsírosabban is, és sok sovány hússal is. Nem mindegy! Az alapanyagokat kellene számolni grammban, az a tuti. Megsütök fél kg csirkét naponta, az 120 g körüli fehérje. Na ezzel már lehet számolni. De kész kajákkal, amiről azt sem tudod, hogy milyen alapanyagból mennyi volt benne, azzal nem lehet számolni.
2014. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Egyébként meg kicsit gondolkozz. Az eddig módszereddel nem fogytál. Akkor miért nem hallgatsz ránk?
2014. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Én főzök, tudom miből készült. :D Mellesleg alapanyagokat is lehet választani, nem csak kész ételeket. Nyilván lehet akár 100 kcal eltérés is ahhoz képest amit fogyasztottam, de nem csak pluszban, hanem mínuszban is. Természetesen csak egy hozzávetőleges értéket fogok kapni. De ha már ezer kalória mínuszt mutat huzamosabb ideig, és nem fogyok, akkor mit lehet erre mondani? Nem vagyok lusta, nem zabálok, sovány húsból csinálom az ételeket. Eleve nem kellett volna meghíznom. Más ilyen étrenddel sovány.
2014. szept. 6. 21:38
 15/26 A kérdező kommentje:

"Egyébként meg kicsit gondolkozz. Az eddig módszereddel nem fogytál. Akkor miért nem hallgatsz ránk?"


Egy szóval nem mondtam, hogy nem hallgatok rátok, csak azt ecseteltem, hogy már rég fogynom kellene.

2014. szept. 6. 21:39
 16/26 anonim ***** válasza:
Értjük, de erre már nem lehet mit írni. Neked még kevesebb szénhidrát kell.
2014. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

3397 kcalt az alapanyagcseréd?

Ez nagyon soknak tűnik! Sőt; ez már a hihetetlen kategória!

2014. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Na ezt nem is néztem. De jó nagy baromság. Az alapanyagcsere nálam kb 1600-1700 kcal pedig én 84 kilós férfi vagyok, kevés zsírral.
2014. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Én 105 kilós vagyok. Amúgy azt elírtam. :D
2014. szept. 6. 21:56
 20/26 A kérdező kommentje:
Amúgy 2191-et ír, ami hihetőnek tűnik, hiszen én 25%-al súlyosabb vagyok, mint te.
2014. szept. 6. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!