Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kalóriadeficit van, akkor...

Ha kalóriadeficit van, akkor mindegy hogy tevődnek össze a makronutriensek, mindenféleképp beindul a fogyás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez inkább táplálkozással összefüggő kérdés, de a fogyókúrás topicban (ahogy olvasgattam) elég érdekes felfogású emberek irogatnak, így bátorkodom feltenni a kérdésem ebben a témakörben.


Szóval, ha valakinek a szintentartáshoz kell teszem azt 2000 kcal, de ő mondjuk csak 1500-at visz be és emellet még sportol is (tehát kalóriát éget)akkor mindenféleképpen fogyni fog, függetlenül attól, hogy milyen arányban oszlik meg az ételeiben a szénhidrát-fehérje-zsír arány?



2014. máj. 8. 17:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha tényleg az égvilágon semmi nem lett más, csak annyi hogy valamennyivel kevesebb feherje helyett ch ment akkor tényleg nem vitatkozom.
2014. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Tényleg. Én direkt próbálgattam ezeket, mert ugye a fehérjeforrások nem olcsók. De ez lett a vége, hogy nem csökkenthetem.
2014. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hiszek neked 29 év alatt volt időd probalgatni :D
2014. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Így van, de látod még néha te sem hiszel nekem, pedig láttál képet rólam, hogy nem a levegőbe beszélek, nem hangember vagyok. Bárkivel nyomok egy edzést, ha kételkedik.:)
2014. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ahogyan tobben is irtak...mindenfele keppen fogyni fogsz kaloriadeficittel, de nem mindegy hogy csak zsirbol fogysz, vagy az izmokbol is. ;)
2015. márc. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!