Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beindul a fogyás?

Beindul a fogyás?

Figyelt kérdés

Ha elkezdek eddzeni,viszont a táplálkozásomon nem nagy mértékben változtatok,akkor azért leszaladnak a kiló?

Egész évben eddzenék,heti 3x!

Vagy mit javasoltok mellé,amit könnyű betartani?

Köszönöm


2013. febr. 3. 21:59
 1/4 anonim válasza:
55%
Van egy rossz hírem, ilyen hozzáállással nem fogsz lefogyni.
2013. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit edzenél. Keress rá neten, hogy milyen mozgás való neked, hogy ha tényleg fogyni akarsz, nem izmosodni.

Ha kibírod, hogy edzés után, ha éhes is vagy, ne edd vissza azt amit ledolgoztál, akkor egy idő után meg fog látszani az eredmény.

2013. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint nincs semmi konkret informacio. Hany kilorol indulsz? Legalabb azt aruld el. Egyebkent biztos lemenne par kilo. De ne feledd, az izom nehezebb a zsirnal!
2013. febr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!70- ről indulnék.

Egyszer már eddzettem így,kb 1 évig heti 3x kb fél órákat.

Iszonyú jól átformàlt,pedig nem mondtam le a kenyérről és a cukorról.

Most viszont szülés után volnék,dehát szerintem nincs különbség.

Persze egy tisztítókúrával fogok kezdeni.Most is jól esett 1-2 kocka csoki,szerintem ez nem katasztrófa.

Viszont az álom súly 60 kg lenne... :)

2013. febr. 5. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!