Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő kb míg beindul a...

Mennyi idő kb míg beindul a fogyás?

Figyelt kérdés
A szülés után rajtam maradt kb 15 kg,és le szeretném adni.Múlt hét hétfő óta csinálom,elhagytam a cukros üdítőket,édességet kenyér helyett kétszersültet eszem,a hús mellé a köret zöldség.Mozgásom sajna annyi amennyit a babával sétálok,ma akarom a szobabiciklit elkezdeni.Kicsit elkenődtem,azt hittem 1 hét után egy picit már látszani fog,de eddig semmi.Segítenétek mit kéne még csinálni,enni?Köszi előre is.
2010. okt. 20. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
A fogyásod azért nem igazán indult be mert még mindig kap bőven kalóriát a szervezeted . Azaz ha továbbra is ennyit és ezt eszel mint most akkor a szervezeted ennyire áll át és ez is elég neki ,hogy a súlyodat megőrizze. Ha tényleg fogyni szeretnél akkor ennél is kevesebb kalóriát szabad csak megenned.
2010. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ez így nem igaz, első!


Kérdező, kenyeret kell enni, reggel! Teljes kiörlésűt, 1 nagy vagy 2 kicsit szeletet. Hozzá egy halom zöldséget. A többi jó, de később már se kenyér, se kétszersült. Eszedbe ne jusson éhezni, hús, saláta, zöldség mehet.

A mozgás azonban szükséges.


15 kg nem számít extrém súlyfeleslegnek, heti fél kg fogyással tudsz számolni. Az az egészséges és megtartható. Ne dőlj be a 10 kilót fogytam egy hónap alatt legendáknak!

Tehát ha egy hete csinálod, az fél kg-t jelentett, az meg nem igazán látszik. Majd ha egy hónap múlva se mozdul a mérleg, átgondolhatod, mi nem jó.

2010. okt. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 7 kilót fogytam egy hónap alatt, ráadásul eddig kétszer, de biztos nem fogsz nekem "bedőlni", ha azt mondom, hogy reggelire 3 szendvicset eszek.
2010. okt. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igy is sokkal kevesebbet eszem mint eddig,meg másféle kajákat.Az utolsó válaszoló elárulod hogy fogytál?Kiváncsi lennék.Köszi
2010. okt. 20. 09:43
 5/8 anonim válasza:
09:35! Hogy csináltad??? :-)
2010. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

9 35 sztem csak egy "reklám" akar lenni valamilyen cuccra figyeljétek meg!


kedves kérdező!

a reggeli tk kenyér és sok zöldség igen jó tanács, de mellé egyél azért fehérjét is. a kicsivel azért lehet sétálni jó nagyokat, bár nem írtad milyen környéken laksz, mert az sem mindegy, ha a büdös kocsik között tologatod v kint a kertvárosban egy nagyot sétálsz dimben-dombon...

2010. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy tudok-e érdemleges választ adni, de le kell hogy írjam, hogy egy cipőben járunk.Rajtam is maradt a szülés után kb 15 kiló,és nem nagyon akaródzik lemenni:(Nekem is csak a babakocsotologatás a mozgás,lehet, hogy ez kevés?De az is lehet, hogy kevés folyadékot iszunk?
2010. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12:03

Nem az a baj ,hogy kevés a folyadék bevitel ,hanem az ,hogy sok az étel bevitel. Mert ha sokat eszel ,mellette megihatsz Te akár 5 liter folyadékot is attól még nem lesz fogyás.

2010. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!