Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mozgás nélkül is beindul a...

Mozgás nélkül is beindul a fogyás, ha csak U1-es ételeket fogyasztok?

Figyelt kérdés

Kb. 12 kilót szeretnék leadni. Tudom, hogy mozgással, tornával hamarabb menne, viszont nem tudom beiktatni a rendszeres mozgást,annyira elfoglalt vagyok.

Augusztus 26-án kezdtem,a közérzetem is jobb lett tőle, és úgy érzem,kisebb lett a hasam picit. Viszont tegnap megmértem magam és ez kilóban nem látszik.

Mozgás nélkül is beindulhat a fogyás?


2013. szept. 12. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

A sikeres zsírvesztés titka 2/3-ban az étrend és 1/3-ban a sport.

Tehát a sikerhez mindkettőre szükség van.

Ettől függetlenül lehet mozgás nélkül is valamennyit fogyni, de azt én nem nevezném sikernek (nekem a siker az, hogy nem kell többet fogynom és bűntudat nélkül ehetek bármiből, amit megkívánok - nyilván nem korlátlan mennyiségben.)

2013. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Vagy belebetegszel, attól függ honnan szerzel be u1-es kajákat.


Ne feledjük el azt sem, hogy a tej is u1-nek számít, holott anabolikus hatású élelmiszer..


Húst, zöldséget fogyassz!

Napi 20 perced sincs erősítésre?

2013. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire szakít.
2013. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Én mindig akkor fogyok, mikor szabi, egyéb bajok miatt kihagyom az edzéseimet. Még nem tudtam rájönni,hogy azért-e, mert kisebb az étvágyam, vagy wtf, de bizonyisten így van.

Ahogy edzek, visszajön... sztem nyugodtan fogyózhatsz, már nme képzelem, hogy a sport akár egyharmadot is jelentene. A kajáláson múlik.

2013. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó észrevétel.
2013. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vörösnefelejcs, ennek egyszerű a magyarázata. Amikor edzel, mikrorepedések keletkeznek az izmokban. Ezt a szervezet gyulladásként érzékeli (mint ahogy tulajdonképpen az is), és folyadékvisszatartással reagálja le. E a folyadék súlya jelentkezik aztán a mérleg skáláján, jól átverve téged,meg sokakat, akik ekképpen kedvüket vesztik, és abbahagyják az egészet.
2013. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Elisabeth07 válasza:
Én 16 kilót fogytam az update kajával, s szinte csak azzal. Nagyon keveset mozogtam is, de az nem lett volna elég ahhoz, hogy lefogyjak.
2013. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elizabeth és csak az u1-es termékeket etted?Rendeltél tőlük meleg ebédet is?Péksütikből is ettél mondjuk reggel mint pl.: kakaos csiga?:)
2013. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!