Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti télre milyen tömegnövelő...

Ti télre milyen tömegnövelő stackek-et állítottatok össze?

Figyelt kérdés

És egyben milyen reményeket fűz ehhez az időszakhoz??

Miből áll a stacke-tek stb... stb..!

Csak,hogy beszéljenek a témáról!:)



2012. dec. 29. 14:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
küldök képet.:)
2012. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Montez hogy sikerült a diéta? :D keresztszálkás mell, tricepsz előjött? :)
2012. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Kamikaze.88 válasza:
én is igyekszem minél jobban odafigyelni a minőségi tömegnövelésre de manapság ez nem egyszerű..anyagiak miatt de megpróbálok mindent ami most telik a "családi"kasszából..:)
2012. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Most 80 vagyok, ami azt jelenti, hogy a fehérjebevitelem 240 grammról indul, mivel nekem izom nehezen jön fel, msuzály feltolnom 3 gramm/tskg-ig, diétában akár 4ig is.

Szénhidrát 480 gramm.


Igazából nincs nagy titka:) Az étrendem gerincét reggel zab+protein kombó, napközben rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, csirkemell, marhahús adja, meg persze baromi sok zöldség. (persze nem mindegyik egy nap, hanem variálom majd, figyelve arra, hogy mindenből meglegyen a szükséges mennyiség.) Estére sovány túró,


Edzés után tejsavóprotein, 50 gramm ch-val. Nagyjából ennyi, nem merem kiszámolni mennyibe kerül, mert megrémülnék :)

2012. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én fel szeretnék száraztömegelni egy olyan 85 kg-ig majd megpróbálok minimális izomvesztéssel egy olyan 7%-os testzsírt elérni olyan 78-80 kg-osan. Ott maradni egy két hónapig hogy a bőröm tapadjon , a lehető legszárazabban tömegelni egyet , valami olyasmi értágítóval mint a nitrix, :)
2012. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

hát igen érthető mondjuk :D

én még a délelötti órákra szoktam berakni 5 db tojást ,hogy az is tegyen valamit..

a reggeli zab + fehérjéteknek milyen állaga szokott lenni mennyi vizet kevertek hozzá ,hogy letudjon csúszni?? én 1x majdnem nagyon rosszul is lettem a kásás állagtól...bár szerintem a power track-es protein banán íte is odabaszott egy keveset :D:/

2012. dec. 29. 15:20
 17/26 A kérdező kommentje:
a nitrixről amúgy mik a vélemények ?? nem "túl erős" cucc?
2012. dec. 29. 15:21
 18/26 anonim ***** válasza:
Én még nem használtam elég gyors méretnövekedéseket írnak róla, bár ez csak víz de azt olvastam megmarad.
2012. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Zabpehely: 1 csésze zabpehelyhez 1 csésze forró viz és igy van mindig összekutyulod, hagyod kihülni, összekevered proteinnel, adsz hozzá gyümit , mandulát és kész :)
2012. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

elvileg van tovább fejlesztett változata a "Epozine-O2 NT"

amit jobbnak írnak bár drágább is, fene tudja mit tudnak :)



és ezt enni (kanalazni) vagy inni tudod??:D

2012. dec. 29. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!