Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti télre milyen tömegnövelő...

Ti télre milyen tömegnövelő stackek-et állítottatok össze?

Figyelt kérdés

És egyben milyen reményeket fűz ehhez az időszakhoz??

Miből áll a stacke-tek stb... stb..!

Csak,hogy beszéljenek a témáról!:)



2012. dec. 29. 14:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hitech whey c6, multi pro, stillmass creatin akg, stillmass ca-Hmb, eddig swolexet szedtem de elfogyott igy most nem fogok semmit edzések előtt
2012. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Mindenki tápkiegetől várja a csodát, pedig:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]



Mellé csak multivitamin kell és edzés utánra tejsavóprotein + 50 g gyors ch. Ennyi.:)

2012. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

igen igen sokszor olvastam is tudom is de lehetőség/körülményyeknél fogva hosszútávon nem tudom 100%-ra megteremteni az étrendemet,de így is próbálom kihozni belőle a maximumot! ezért is hagyatkozom leginkább a kiegekre :) :D

+a kérdés eredete a témával kapcsolatos kíváncsiság, és foglakozás :)

2012. dec. 29. 14:45
 4/26 anonim ***** válasza:
jó, hát arra is írtam választ: nekem multivitamin van és protein + ch. Néha megy kreatin és még ritkábban NO fokozó.
2012. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
és jelenleg mi a cél??:)
2012. dec. 29. 14:51
 6/26 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend, pontosan kiszámolva, de kiegészítőkből:

-Tejsavóprotein

-Gyors ch edzés utánra

-Animal Pak

-Hot Blood

-Kreatin monohidrát, Lglutamin, BCAA :)

2012. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem a célom. Most diétáztam, majd nemsokára kis tömegelés jön. Nincs már sok célom, csak formatartás. Öreg vagyok, már, mint állat.:)
2012. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ja, hát nincs célom, jó lenne a jelenlegi 80 kilómról júniusig 90 körül lenni, onnan kezdenék diétázni. Ha több jönne, akkor eléggé bezsírosodnék.
2012. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Na ezt jól megfogalmaztam:) Lényeg, hogy ahogy majd alakul, de kb. így szeretném :)
2012. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

ugyan az eddigi sok olvasottak alapján a kb 27 éves edzésmultaddal kétlem ,hogy túl sok korlátod lenne még ilyenkor is, cél mindig kell ,hogy legyen :) és ha kérdezhetem jelenleg méretekbe arányogba ,hogyan állsz??


ma 14:56


ha így csinálod ,ahogyan leírtad szerintem garantált a siker , kiszámoltad,hogy az értended menmnyibe van kb 1 hónapra és ha igen leírnád kérlek??

2012. dec. 29. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!