Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzeni szeretnék kezdeni...

Edzeni szeretnék kezdeni (teljesen kezdő vagyok még) ötletek hogy hogyan?

Figyelt kérdés
14/F vagyok Én úgy gondoltam hogy kb 1-1,5 év alatt akarom magam kigyúrni egy kicsit. Csak annyira hogy tetszek a csajoknak..., bicepszre , mellizomra, és vállra meg lábra gondoltam. Miből mennyit hogyan mikor kéne csinálnom hogy sikerüljön ? Ha lehet ne bassz*tok le ha rosszak az elképzeléseim mert mint ahogy látni lehet kezdő vagyok. Még az se.

2012. dec. 20. 20:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
oké,hátad meg tricepszed van?
2012. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Jó azokat kihagytam na :D de azokra is gondoltam csak...kihagytam
2012. dec. 20. 21:01
 3/30 anonim ***** válasza:
és azt tudtad hogy a karnak a 70%át a tricepsz teszi ki?a bicepsz lófasz kis izom,nekem akkor karom van mint a fejed kétszer és bicepszre alig edzek ha vastag nagy karokat akarsz a ticepszet kell nyúzni
2012. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Okés, akkor ezekkel kiegészítve mi az ötleted ?
2012. dec. 20. 21:02
 5/30 anonim ***** válasza:
egyébként ha segítséget akarsz még fontos az is hogy vékony vagy és vastagodni akarsz vagy kövér vagy és szálkásodni?
2012. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Hát lássuk csak , végülis a célom hogy nagyobbak legyenek az izmaim, de úgy hogy közbe tudjam őket használni is szóval nem csak dísznek akarom őket oda. Valahogy így
2012. dec. 20. 21:05
 7/30 A kérdező kommentje:
66 kilo vagyok nem vagyos sovány de kövér sem ... inkább úgy a kettő között vagyok
2012. dec. 20. 21:05
 8/30 anonim ***** válasza:

:D:D:D::D

na figyelj akkor először is tömegnövelő étrend kell ha nagy izmokat akarsz minden az étrenden múlik(a dolgok 70-80%-a)tehát tömegnövelő étrend napi 2-2.5gramm fehérje /testsúlykilogramm és 5-6gramm/szénhidrát testsúlykilónként,emellett súlyzós edzés de mivel ezeket úgyse valósitod meg valószinu fölösleges idővel tudni fogsz majd mindent ha komolyabban érdekel a dolog kérdés van?

2012. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
2012. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

emellet be kéne szerezni pár ampullát is amit hetente 1szer 2szer kell injektálni!

dehogyis viccelek:DDDDDDDDDDDDDDDD

2012. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!